ABOUTBlog powstał pierwszego stycznia 2012 roku. Był moim postanowieniem noworocznym, które do tej pory ewoluuje i się rozwija. Pragnęłam stworzyć swoje małe miejsce w sieci, stronę na której będę mogła dać ujście swojej potrzebie estetycznej ekspresji i pisaniu o głupotach. Pomysł zrodził się w mojej głowie z miłości do fotografii i mody. Ubrania były moją ucieczką od codzienności. Fantazjowałam przeglądając kreacje z wybiegu Ellie Saab czy kartkując sesje zdjęciowe w modowych magazynach. Do dziś uwielbiam to robić jednak postanowiłam stworzyć przestrzeń w której głównie będę prezentować swój miejski styl. Blog opiera się na zdjęciach moich znajomych i przyjaciół, które samodzielnie obrabiam i produkuję z nich wpisy ze stylizacjami. Dodatkowo zamieszczam swoje zdjęcia by blog stał się jeszcze bardziej "mój". Znajdziecie tu dosłownie wszystko. Mieszankę mojego stylu, wyraz mojej estetyki i twórczości fotograficznej, pisanie o rzeczach neutralnie osobistych i o sprawach dla mnie ciekawszych aczkolwiek nie dla wszystkich istotnych. Blog jest dedykowany ciekawym świata, otwartym osobom. I szczerzę wierzę, że tacy są moi czytelnicy, których mam okazję poznawać dzięki komentarzom pod postami. 
Życzę wam miłego czytania i oglądania, niech ta strona będzie dla was miłym doświadczeniem nie tylko estetycznym - zawsze staram się przedstawiać wartościową treść i stworzyć więź z moimi odbiorcami :) 

English version soon...

1 komentarz:

  1. Your picture is so cute and very model-like ^_^ I just found your blog and I think it's really neat (: I'm new at blogging so if you have any tips, please let me know!
    ~Makaela at www.makaelassuitcase.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń