2016/01/10

lavender and fox


coat Tally Weijl/ sweater Calliope/ jeans H&M/ shoes CCC/ bag Zara/ hat hand made
photos by Sindi/ edit by me 

Są rzeczy na których zakup nigdy byśmy nie wpadli, rzeczy nie w naszym stylu, na pasujące nam, bądź po postu dla nas "nie widoczne" na sklepowych regałach. Jednak jeśli coś o czym w życiu nie pomyśleliśmy dostajemy w prezencie to od razu to inaczej traktujemy. Zaczynamy myśleć, że może bliska nam osoba tak nas kojarzy i przekonujemy się do prezentu. Ja na gwiazdę dostałam od mojej prababci zrobioną na drutach FIOLETOWĄ czapkę z ślicznym pomponem. I do dziś zastanawiam się dlaczego właśnie ten kolor dla mnie wybrała? Przecież nie chodzę w kolorach a już na pewno nie w fiolecie, i może dlatego ubieram ją do stonowanych ubrań jako rozpromieniający całość dodatek:)

There are things on the purchase of which we would never have fallen, things are not in our style. But if something I've never thought we get a gift they immediately treat it differently. I got from my grandmother knit VIOLET cap with a lovely tassel. I still wonder why the color chosen for me? But I do not go in the colors and certainly not in violet, and maybe that's why I wear it to toned clothes:)

7 komentarzy:

 1. ładnie

  zapraszam do mnie : http://eskucinska.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tak wiele rzeczy osobiście bym dla siebie nie kupiła i nie zauważyła w sklepie. Lecz jeśli dostane to w prezencie często staje się sentymentalne i piękne.

  http://bykocur.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny zestaw, bardzo mi się podoba. Urocza czapka!

  OdpowiedzUsuń
 4. Całość bardzo mi się podoba ! :)

  ______________________
  PERSONAL STYLE BLOG
  http://evdaily.blogspot.com
  NOWY POST - Overknee boots

  OdpowiedzUsuń
 5. śliczna czapka - prababcia ma talent ! fajnie ożywia całość :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo podoba mi się stylizacja i Twoje włosy!! :) Pozdrawiam i zapraszam na mojego bloga: http://fashdarkness.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna stylizacja:-) Cudna czapka:-)

  OdpowiedzUsuń