2016/01/01

happy new year
 Jak minął Wam sylwester? Mam nadzieje, że tańczyliście do białego rana, podziwialiście cudne fajerwerki, wypiliście morze smacznych napojów a dziś z rana czuliście się jak nowo narodzeni :) Mój sylwester był na tyle udany bym śniadaniowy wpis dodawała pod wieczór :) Także moi czytelnicy życzę wam wszystkiego co najlepsze w 2016 roku, niech się spełnią wasze plany i marzenia, niech każdy dzień przynosi wam miłe wspomnienia i by ten nadchodzący rok był jeszcze lepszy! 

How was your New Year's Eve? I hope that danced until dawn, admired wonderful fireworks, drank sea tasty drinks and this morning felt like a new born :) My new year's eve was so successful I would Breakfast posting lent the evening :) Also, my readers I wish you all the best in 2016, he must fulfill your plans and dreams, let each day brings you good memories and that the coming year was even better!

9 komentarzy:

 1. ja w sylwestra bylam u szwagra i szwagierki i bawiliśmy wspólnie ich dwumiesięczne bliźniaki :)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego Dobrego na Nowy Rok ❤️

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne zdjęcia i kawa wygląda przepysznie. Sylwester był cudowny chodź w domku i potem pod chmurką ale z cudowna osobą.
  Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, sukcesów, uśmiechu na twarzy jak najwięcej szczęśliwych momentów i radości z pisania bloga.

  bykocur.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję, Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze w 2016!

   Usuń
 4. Masz piękne pazurki:))
  I takiej kawce nie odmówiłabym;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kawa wygląda na naprawdę bardzo dobrą. Ja nowy rok spędziłam ze szwagrem i jego dziewczyną. Na spokojnie :)
  Wszystkiego dobrego w Nowym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne paznokcie, zazdroszczę! :)

  gingerebelq.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń