2015/12/08

sneak peak / mumu bagDrugą rzeczą (zaraz po bieliźnie) którą ubóstwiam kupować są torebki. Uważam, że można mieć wyszukane, stylowe ubrania z lumpa, buty kupione w sieciówce czy sztuczną biżuterię jednak torebkę wypada mieć porządną. I może nie od razu z najwyższej półki ale taką która jest pięknie wykonana i nie bije po oczach tandetą i niedbalstwem. Wyobraźcie sobie sami; widzimy dziewczynę w nienagannym makijażu z ułożonymi włosami, w luźnym sweterku, skórzanych botkach i pięknie skrojonym płaszczu i tu nagle rozpadająca się torebka w ręce, która już się prosi o wymianę na nową. Porysowana ekoskóra, wystające nitki ze szwów i ledwo trzymające się rączki psują nam całe dobre pierwsze wrażenie. Poza tym miło jest pakować swoje skarby, które towarzyszą nam przez prawie cały dzień do ładnego "opakowania" (czyt. torebki). Byłam na zapotrzebowaniu na mini torebkę i wymarzoną ze skóry znalazłam na stronie polskiej marki! Oceńcie sami mój model Anne Black. A w następnym wpisie - stylizacja w pełni :) 

The second thing (after underwear) that adore buy are handbags. I think that you can have a sophisticated, stylish clothing from second hands, shoes bought in the power cable to the costume jewelry, however, falls have a decent handbag. I can not immediately over the top but one that is beautifully made and does not beat the sight of trash and negligence. Imagine yourself; We see the girl in perfect makeup with arranged hair, loose sweater, leather boots and beautifully tailored coat and suddenly disintegrates bag in his hand, which is already begging to exchange a new one. Scratched leather, thread sticking out of the seams and barely holding hands ruining us all a good first impression. Besides, it is nice to pack their treasures to accompany us through most of the day to a nice "packaging" (pronounced. Bags). I was on the demand for mini bag and dream of leather found on Polish brand! Judge for yourself my model Anne Black. And in the next post -fully styling :)

5 komentarzy:

 1. Polecam najpierw nauczyć się Angielskiego, zamiast kopiować wszystko z google translate ;)
  Zdania, które piszesz po angielsku nie mają żadnego sensu.
  "shoes bought in the power cable to the costume jewelry" wygrywa
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem ciekawa jak sprawuje się ta śliczna torebka od mumu po kilku miesiącach noszenia- czy nadal wygląda nienagannie i nie jest zniszczona? No i czy jest pojemna? wejdzie do niej większy portfel, telefon, szminka i chusteczki? Oglądałam te torby kilka dni temu na https://showroom.pl i zastanawiam się czy kupić sobie jedną (może z okazji dnia dziecka ;-) ) ale chciałabym wiedzieć czy warto twoim zdaniem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem szczerze ja nadal jestem nią zachwycona jednak pojawiły się delikatne ślady użytkowania na skórce. Nie jest ani trochę pojemna - musiałam wymienić portfel na mniejszy by się do niej zmieścił. Zawsze noszę w niej taką małą portmonetkę, telefon, klucze z mieszkania i samochodu i niestety nic więcej się już w niej nie zmieści(czasem na chama wcisnę szminkę). Ja jestem gadżeciarą i moją torebunie noszę na imprezki i jak wychodzę na chwilę z domu i nie potrzebuję nic więcej ze sobą zabrać. Jeśli myślisz, że będziesz nosić to spraw sobie ją! :)

   Usuń