2015/12/22

last minute christmas gift

Wpis powstał dla wszystkich zabieganych, którzy w święta będą mieli chwilę by odsapnąć po całym roku i przedświątecznym szaleństwie. Święta to czas dawania i nie powinniśmy zapominać o prezentach ale również o dawaniu samego siebie i tego co jest w nas najlepsze. Dla tych, którzy upominki dla bliskich kupują w "wolne" przedświąteczne dni przygotowałam skromną pomocną listę:

1. Perfumy. Niezależnie czy dla niej czy dla niego. Osobiście uwielbiam je dostawać i dawać. Proces wyboru zapachu, flakonu i opakowania jest dla mnie niezwykle urokliwy i potrafię spędzić długie godziny w drogerii by prezent spodobał się obdarowywanej osobie. 
2. Piękna bielizna hand made. W moim przypadku najlepiej ręcznie szyta, zmysłowa i miękka. Jeśli skusimy się na zakup bielizny bliskiej nam dziewczynie warto podpatrzeć w jakiej się lubuje i czy nasze gusta się nie pokrywają. Jeśli chodzi o panów myślę, ze porządny zestaw męskich bokserek będzie im służył przez cały rok. 
3. Książka. Wiem, że nie każdy lubi czytać jednak uważam, że jeśli dobrze przemyśli się ten zakup i trafi się z zainteresowaniami to osoba, która go dostanie na pewno przeczyta a być może przekona się do książek. 
4. Ciepły sweter, Najlepiej jeszcze we wzory ponieważ to one kojarzą się z grudniem i świętami. Jest wiele propozycji w sieciówkach, a komu nie przydałby się kolejny? 
5. Delikatna minimalistyczna biżuteria. Albo ogólnie biżuteria, wiadomo, że są gusta i guściki. Starannie wybrana, dobra jakościowo każdego ucieszy. 
Do tej listy dodałabym jeszcze parę drobiazgów tj. zapachowa świeczka, cieplutkie skarpetki czy ładny kubek. Powiedzcie co myślicie o tym wpisie i czy wam wpadł do głowy jeszcze jakiś pomysł na prezent świąteczny dla bliskich ? I życzę wam Wesołych Świąt!


This entry was created for all busy persons. Christmas is a time for giving, and we should not forget about presents but also about giving yourself and what is best in us. For those who are buying gifts for loved ones in the "free" pre-Christmas days I prepared a couple modest list:

1. Perfume. Whether for her or for him. Personally, I love them to get and give. The process of selecting the scent, the bottle and packaging is for me a very charming and I can spend long hours at the drugstore to gift recipient's liked person.
2. Beautiful underwear hand made. In my case the best hand-stitched, sensual and soft. If will buy underwear girl worth close to us look in which he delights, and whether our tastes do not match. When it comes to men, I think with a decent set of male boxers will serve them throughout the year.
3. Book. I know that not everyone likes to read but I think if I would reconsider to this purchase and will go up to the interests of the person who gets it will definitely read it and perhaps convince the books.
4. Warm sweater, best yet in patterns because they associate with December and Christmas. There are many proposals in shops and who do not could do with another?
5. Minimalist jewelry. Or in general jewelery, it is known to be the tastes of Others. Carefully selected good quality everyone will enjoy.
To this list I would add a few little things, ie. scented candle, nice and warm socks or a nice cup. Say what you think of this post and if you came to mind for some Christmas gift idea for loved ones? I wish you a Merry Christmas!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz