2015/11/16

fall in love in fall

jacket H&M / top Stradivarius/ trousers Mango / shoes Zara/ bag  Mizensa 
photos by Kamila Markocka, edit by me 

Pierwszy raz w życiu bardzo odpowiada mi jesienna aura. Ma w sobie mnóstwo zalet; ucząc się w domu nad książkami czy przed komputerem nie mamy poczucia zmarnowanego pięknego dnia, ponieważ na dworze jest jeszcze (albo już) ciemno, chłodno i mokro. To samo z pracą, nie myślimy o tym, że poszlibyśmy sobie na spacerek kiedy mamy przed sobą 10 godzinną zmianę a za oknem jest tak mało przyjemnie, że cieszymy się z ciepła pomieszczenia. Niedostatek czasu wolnego i szaro bura aura sprzyjają mojej kreatywności i dobremu samopoczuciu. Chyba jestem jakaś dziwna, nieprawdaż? Ale coraz częściej kombinuje co by z sobą zrobić i co by na siebie założyć. Jak wam się podobają pantalony z tego wpisu? 

For the first time in my life it suits me very autumnal aura. He has a lot of advantages; learning at home on the books or in front of a computer does not have a sense of wasted a beautiful day, because the weather is still (or already) dark, cold and wet. It's the same with work, we do not think that would have gone to roam when we have before us a 10-hour shift and the window is so little pleasure that we look forward to the warmth of the room. The scarcity of leisure and gray scolding my aura foster creativity and well-being. I guess I'm a strange, does not it? But increasingly tend to combine what to do with themselves and what to wear for themselves. How do you like pantaloons with this post?

9 komentarzy:

 1. Wyglądasz świetnie, masz bardzo ciekawą urodę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pantalony jak najbardziej mi się podobają, mam podobne odczucia jak Ty co do jesieni. Nie mam poczucia marnowanego czasu. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie wystylizowałaś te pantalony ! podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne masz włosy :)

  http://czarnykkapturek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. http://utrwale-kazdy-dzien.blogspot.com/
  Ładna stylizacja

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładna stylizacja :) pasuję do Ciebie taka stylizacja :)

  OdpowiedzUsuń