2015/10/25

perfect for me: lorus watch


Od zawsze zegarki były moim ulubionym elementem biżuteryjnym każdego stroju. Kiedyś uwielbiałam duże, masywne, niczym pożyczone od chłopaka. Teraz podobają mi się praktycznie każdej wielkości z minimalistyczną tarczą bądź w stylu retro. Czasem nie noszę w ogóle biżuterii ale jeden zegarek potrafi idealnie dopełnić stylizację i nadać jej charakteru. Taki jest mój tegoroczny nabytek, średniej wielkości, pozłacany z minimalistyczną, przejrzystą białą tarczą. Myślę, że poza walorami estetycznymi świetnie sprawdzi się na co dzień kiedy będę kursować między uczelnią, pracą i blogowymi sprawami. xo!

 Watches have always been my favorite part of every costume jewelery. Once I loved big, bulky, like borrowed from a boyfriend. Now, I like virtually any size with minimal style or in retro. Sometimes I do not wear jewelry in all but one watch can perfectly complete the styling and give it character. This is my year's acquisition of medium-sized, gold-plated with minimalist, clear white dial. I think that beyond the aesthetic excels every day when I run between the university, work and blogs affairs. xo!

3 komentarze:

  1. Z pewnością sprawdzi się w wielu stylizacjach, bardzo lubię takie klasyczne modele :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładny, od zawsze noszę jakieś zegarki. W zależności od reszty biżuterii ale nie ukrywam że gdy zapomnę z pośpiechu założyć to przez cały dzień czuję się nieswojo. Chyba rękę mam wtedy źle doważoną, głupie uczucie :P

    OdpowiedzUsuń