2015/10/13

october wishlist

laptop Asus / scarf  H&M / long for lashes by Oceanic / Lorus watch / Karen Karbo book / Armani Si perfume / Etam bra 

Zawsze staram się sumiennie zaplanować swoje wydatki i przewidzieć te nie do końca kontrolowane. W tym miesiącu również zrobiłam listę rzeczy które chcę nabyć w przemyślanej kolejności. Moim priorytetem jest laptop, który przyda mi się na studiach i sprawi, że blogowanie stanie się nieco przyjemniejsze ( stacjonarny komputer lubiący się zacinać w najmniej odpowiednim momencie jest udręką blogera ). Odkładam wszystkie możliwe pieniądze na ten cel i liczę, że lada moment moje życie stanie się łatwiejsze. Na mojej liście zakupów nadal (chyba już od roku) figuruje zapach Si Armaniego. Powiedziałam sobie, że go kupię jak zdam maturę i dostane się  na pierwszy wybrany przeze mnie kierunek studiów. Ale, że to się zrealizowało, przemyślałam sprawę i teraz jak zużyję dwie buteleczki moich perfum to sobie kupie ten wymarzony (albo znowu coś wymyśle by nie wydawać tylu pieniędzy). Kolejną rzeczą jest odżywka 4long lashes ponieważ zawsze marzyły mi się długie rzęsy i czekam na jakąś sensowną promocję w drogeriach. Biały miękki biustonosz, nie trójkątny bo tych mam już ładny komplet to kolejna pozycja na mojej liście must have tej jesieni. O dziwo jest to bardzo przemyślane mimo, że teraz będę chodzić głównie w ciężkich swetrach. Przecudny szalik w pastelowych odcieniach idealnie zgra się z moją ulubioną torebką Michela Korsa. O zegarku nie będę się rozpisywać bo to zakup zrealizowany, pokaże w następnych wpisach :) 

I always try to conscientiously plan their expenses and to provide for it is not exactly controlled. This month also I made a list of things that I want to purchase a thought-out order. My priority is the laptop that useful to me in college and make that blogging will become a bit more fun (desktop computer fond of a jam at the worst possible time is a chore blogger). I put all the money possible for this purpose and I hope that at any moment my life will become easier. On my shopping list still (probably over a year) is included Si Armani fragrance. I told myself that buying it as I pass a high school diploma and got the first choice of my field of study. But it's come true, I thought about the matter, and now how to consume two bottles of perfume is my pile the dream itself (or demented mind again something not to spend so much money). Another thing is the conditioner 4 long lashes because I always dreamed of my long eyelashes and look forward to a meaningful promotion in drugstores. White soft bra, not triangular because these I already have a nice set is the next item on my list of must-have this fall. Surprisingly, this is a very thought-even though now I'll walk mainly in heavy sweaters. Dreaming scarf in pastel shades will fit perfectly with my favorite Michel Kors handbag. The watch I will not write much because it is the purchase completed, it will show in the next posts :)

8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Moja lista jest troszkę dłuższa;p ;)

   Dobra rada w sprawie komputera, zrób z nim po prostu porządek ;) Format i dbaj od początku;) Laptop szybciej Ci się zacznie wieszać ;)

   Usuń
  2. Robiłam ostatnio format systemu i cały czas dbam o porządek ale to nie wiele dało więc chyba już się prosi o jakąś modernizację albo wymianę :(

   Usuń
 2. Co studiujesz i gdzie, jeśli można wiedzieć ? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kierunek Kultury Mediów na Uniwersytecie Śląskim :)

   Usuń
 3. Nice watch :)
  BLOG M&MFASHIONBITES : http://mmfashionbites.blogspot.gr/
  Maria V.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie pamiętam, kiedy ostatni raz trafiłam na polskiego bloga, który tak by mi się spodobał :)

  Obserwuje!

  OdpowiedzUsuń