2015/09/29

happy sneakers

sweater  second hand/ jeans  / jacket H&M/ shoes New Balance
photos by Gosia Kmita/ edit by me 

Wyszłam z założenia, ze tej jesieni potrzebuję adidasów bardziej niż czegokolwiek innego. Stwierdziłam, że oryginalna para sprawdzi się rewelacyjnie kiedy będę kursować między uczelnią a pracą. Nie przemyślałam do końca tego, że mój minimalistyczny styl, któremu mimo tego, że jest komfortowy daleko do sportowego, średnio pasuje do tego typu obuwia. Moje swetry w warkocze, zwiewne bluzeczki i eleganckie koszule nie wyglądają z tymi adidasami. Jednak w modzie już dawno nastąpił przełom i sportowe buty były noszone przez najpoważniejsze osoby w branży, do tiulowych spódnic i eleganckich kurteczek. Jeszcze nie wiem czy to coś dla mnie ale na pewno będę kombinować, ponieważ te szaro-różowe buty zyskały miano wesołych w mojej kolekcji. Jest mi wesoło ilekroć je zakładam -nie obcierają, są prze wygodne i dodatkowo mają różowe akcenty!

 I left the establishment, with the fall of sneakers need more than anything else. I found that the original pair of sensational check when I run between the university and work. No thought about the end of this, my minimalist, which despite the fact that it is comfortable to sporting long, medium suitable for this type of footwear. My sweaters in braids, gauzy blouses and T-shirts, do not look to these sneakers. But fashion has long breakthrough and sports shoes were worn by the most serious people in the industry, to tulle skirts and elegant jacket. I do not know if it's something for me but for sure I will combine because these gray-pink shoes were known as happy in my collection. I am happily whenever I assume  -not hurt my feet are for in comfortable and also have pink accents!

8 komentarzy:

 1. świetny monochromatyczny zestaw, kurtkę masz obłędną ! ;)

  Casually Dressed | Bloglovin'

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja choruję na czerwone New Balance, ale zawsze trafi się jakiś pilniejszy zakup. :) Zestaw skradł moje serce, zabieram Cię do obserwowanych, bo inspirujesz! :) robertakaaa.blogspot.com : )

  OdpowiedzUsuń
 3. uwielbiam takie zestawy na co dzień :) wygoda przede wszystkim !

  OdpowiedzUsuń
 4. Twój plan zajęć jest na tyle rozsądnie ułożony, że pozwala ci jednocześnie pracować? Ja mam okienka i siedzę prawie codziennie na uczelni do 18 :/.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie mam całego skompletowanego ale jak w klasie maturalnej dawałam radę pracować to teraz też to pewnie jakoś ogarnę :)

   Usuń
 5. Nice jeans. Rockin Outfit. Perfect sneakers. I love everything!

  OdpowiedzUsuń