2015/09/20

casual in Cracow

top / sweater second hand/ jeans H&M/ shoes Zara/ bag MK
photos by Sindi, edit by me 

Zawsze kiedy mam w planach albo bardzo aktywny dzień podczas którego dużo biegam w te i wewte bądź mam zaplanowaną jakąś wycieczkę sięgam po sprawdzone zwyklaki, które wiszą w szafie zawsze w zasięgu ręki, Bieliźniane topy to moje ulubione basic-i, które łącze już prawie ze wszystkim. Niezależnie czy jest to klasyczny kardigan, oversized wełniany sweter czy skórzana ramoneska. Czarne spodnie są tak uniwersalne, że zawsze się sprawdzą i na każdą okazję. A odpowiednie dodatki sprawią, że stylizacja nie będzie nijaka :) 

Whenever I have plans or a very active day or have planned a tour of reach for the proven casual clothes that hang in the closet at your fingertips, underwear tops is my favorite basic and that looks good almost with everything. Whether it is a classic cardigan, oversized wool sweater or leather ramones. Black pants are so versatile that always check and for any occasion. A suitable additives make the outfit will not be dull :)

11 komentarzy:

  1. Bardzo fajna, jesienna stylizacja, cudownie w niej wyglądasz :)

    OdpowiedzUsuń
  2. I jak tu się z Tobą nie zgodzić :) Jesteśmy tego samego zdania. Zapraszamy również do promocji portalu na www.cassual.pl oraz na naszego fanpage www.facebook.com/portalcassual

    OdpowiedzUsuń
  3. pięknie wyglądasz ! lubię takie proste zestawy :)

    OdpowiedzUsuń