2015/08/06

I'm planning autumn

bra Oysho/ crop top Zara/ sweater H&M / shoes H&M/ shoes Reebok

Przed nami upalny sierpień, a ja chyba pierwszy raz wypatruje jesieni i czekam na nią jak nigdy. Planuję jesienne zakupy i zajęcia, studia i pracę. Oszalałam na punkcie crop top-ów. Nigdy nie lubiłam podkreślać talii ale w tym sezonie coś się zmieniło i marzą mi się krótkie koszulki z długim rękawkiem, najlepiej we wszystkich basic kolorach! Będą świetnie pasować do moich grubych swetrów, jeansowych kurtek i bomberek. W H&M dojrzałam krótki sweterek z przeuroczym koronkowym wykończeniem, który również mnie zafascynował. Złota zawieszka w kształcie gwiazdeczki chodzi za mną od wiosny i chyba się skuszę mimo, że jest trochę kiczowata. A propo kiczowatości na ten sezon marzą mi się nie czarne ale złote balerinki, tylko czy odważę się je kupić? Ja, tradycjonalistka hołdująca klasyce w złotych butach? Do tego marzą mi się adidasy reeboki classic princeski, co się ze mną dzieje? Planuję jesień i sprawia mi to nie lada przyjemności, xo! 

Before us a hot August, and I think for the first time looks for fall and look forward to her like never before. I plan to autumn shopping and outdoor activities, studies and work. I fall in love in crop tops. I never liked to emphasize the waist but this season things have changed and I dream short shirts with long sleeves, preferably in all basic colors! They will be a great fit for my thick sweaters, denim jackets and bombers. In H & M's mature enough cute short cardigan with lace trim, which is also fascinated me. Gold pendant in the shape of starlets comes after me since the spring, and I think to tempt even though it is a little kitsch. Speaking of kitsch for this season dreaming I was not black but the golden ballerinas, but if I dare to buy them? I, the traditionalist complying with one classics in gold shoes? For this dream to me sneakers classic Reeboks princess what's happening to me? I plan to fall and gives me a real pleasure, xo!

3 komentarze:

 1. Nie mogę nawet myśleć o ciepłych ubraniach przy tych upałach, podziwiam Cię więc za to, ze ty już planujesz swoją jesienną garderobę. Niemniej jednak co do crop topów z długim rękawem muszę się z tobą zgodzić. Są świetne! :)

  Pozdrawiam,
  VANILLAMADNESS.com

  OdpowiedzUsuń
 2. sweterki z koronką na dole to moja wielka miłość, teraz mam w planach nabyć kolejny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny zestaw! :) a na jakim kierunku rozpoczynasz studia?

  OdpowiedzUsuń