2015/07/12

bare feet


dress second hand/ bag Parfois / sunglasses Sinsay

Mam niesamowite parcie na planowanie wszystkiego i to z najdrobniejszymi szczegółami. Za dużo myślę i z reguły nie wychodzi mi to na dobre. Teraz wszystko co planowałam mi się pochrzaniło, nie wiem co z sobą zrobić i przeglądam zdjęcia z Grecji na których jedynym moim problemem był parzący stopy piasek na plaży. Sukienka z tego wpisu jest najbardziej uniwersalną sukienką w mojej szafie. Noszę ją zimą (LINK), jesienią (LINK) no i teraz latem. Nic, że prześwituje i jest trochę swetrowa na  plaży też sprawdziła się idealnie! 

I have an incredible urge to plan everything and it's down to the smallest detail. Too much thinking and usually does not go to me for good. Now all I planned screwed up, I do not know what to do with themselves and look through photos from Greece, where my only problem was the stinging feet of sand on the beach. Dress with this entry is the most versatile dress in my closet. I wear it in winter (LINK), autumn (LINK) and now the summer. Anything that shines and is a little sweaters on the beach also proved to be ideal!

7 komentarzy:

 1. Sukienka jest rzeczywiście świetna, piękne zdjęcia :) Ja też jakiś czas temu wszystko planowałam, a teraz staram się żyć spontanicznie, bo potem i tak najlepiej wszystko wychodzi :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne zdjęcia ! a sukienka bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna sukienka, a nie myślałaś żeby zrobic jakąś kolekcję sportową? Na tej stronie są fajne buty, w sam raz do sesji https://www.freshkicks.pl/pl/producer/Jordan/23

  OdpowiedzUsuń
 4. zazdroszczę, pewnie masz piękne widoczki i opalisz się na czekoladkę :)
  ps. dziękuję za komentarz, a co do moich zdjęć-niestety zwykłą cyfrówką bóg wie jak dobrych zdjęć nie zrobię :( ale mam nadzieję że już niedługo :)
  buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 5. Łał. Ciepło i ładna pogoda a ty w czarnym stroju -.-' no świetna stylówka.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyglądałaś przepięknie!

  OdpowiedzUsuń