2015/06/17

no boring, casual
top vintage / jeans / shoes  H&M/ bag allegro.pl / watch Glitter
photos by Gosia Kmita 
edit by me

Są pewne "nudne" rzeczy, które mi się nigdy nie znudzą. W czarnych obcisłych spodniach mogłabym chodzić na okrągło, szare t-shirty mogłabym cały czas kupować pomimo całej zapełnionej nimi półki w szafie, biel prawie codziennie mi towarzyszy i minimalistyczna biżuteria, którą dzień w dzień noszę niczym kiedyś nasze babcie i mamy tarcze szkolną. Są takie zwykłe proste rzeczy, które są dla mnie komfortowe i wiem, że określają mnie bardziej niż przepiękna, dopasowana sukienka:) Pisząc ten wpis pakuję walizkę bo w piątek lecę na wyspę grecką Zakynthos by celebrować swoje wakacje, które swój mały koniec będą miały 1 lipca bo dostałam stałą prace:) Niesamowicie się ciesze, pierwszy raz tak bardzo na podróż jak i na powrót do domu. Spodziewajcie się nowego wakacyjnego filmiku i mnóstwa zdjęć! xo 

There are some "boring" things that I never get bored. In black tight pants could go round, gray t-shirts I could still buy them despite all filled up the shelves in the closet, white accompanies me almost every day and minimalist jewelery that I wear every day. There are the usual simple things that are comfortable for me and I know that define me more than beautiful, fitted dress :) Writing this entry pack my suitcase because on Friday I fly to Zakynthos island to celebrate my vacation that will end July 1 because I got a permanent work :) Incredibly I am glad, for the first time so much on the journey and for the return home. Expect a new holiday video and a lot of images! xo

14 komentarzy:

 1. Świetna, minimalistyczna stylizacja! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam takie swoje bezpieczne rzeczy, do których często wracam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podoba mi się taki casual. Kolorystycznie niby nic nowego, ale bardzo dobrze to wygląda. Podobają mi się bardzo torebka, zegarek i bielutkie paznokcie. Życzę udanych wakacji, normalnie zazdroszczę Grecji :)

  Pozdrawiam,
  VANILLAMADNESS.com

  OdpowiedzUsuń
 4. dory casual nigdy nie jest boring :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Idealnie, uwielbiam takie codzienne looki!

  OdpowiedzUsuń
 6. fajnie, lubię takie proste i minimalistyczne stylizacje :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. na jakie studia się wybierasz ( kierunek ), aa dziennie czy zaocznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Studia dziennie jeśli będę potrafiła pogodzić je z pracą bo zaczynam stałą pracę od lipca. Jeśli chodzi o kierunki to myślałam nad kulturą mediów i komunikacją promocyjną i kryzysową na UŚ-u.

   Usuń
 8. Świetny zestaw! Torebkę masz genialną :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetna stylizacja. Wyglądasz w niej idealnie. Masz super figurę. Będę tu częściej zaglądać i czekam na nowe stylizacje.
  Zapraszam też na mojego bloga http://black-pearls.blogspot.com/
  Będę wdzięczna za obserwację. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. na studia zostajesz w Katowicach czy gdzieś indziej się wybierasz? :)
  Ania

  OdpowiedzUsuń