2015/06/08

new in: bikini


bikini H&M

Ostatnio pogoda nas rozpieszczała bezchmurnym niebem i temperaturami w granicach trzydziestu stopni. Jeśli o mnie chodzi są to dla mnie najlepsze warunki do szczęśliwej egzystencji. Byłam nad jeziorem i na basenie, opalałam się, chodziłam w zwiewnych sukienkach i okularach przeciwsłonecznych. Piłam orzeźwiające koktajle z truskawek i czułam się przez czerwcowy długi weekend jak na mini wakacjach w swoim mieście;) Oczywiście nie obyłoby się bez małych zakupów i tak nabyłam idealny dla mnie strój na nowy, wakacyjny sezon. Delikatny ażurek, złote dodatki i biały kolor, który sprawia, że jednak nie jestem aż taka blada:) 

Last weather so good for us cloudless sky and temperatures in the range of thirty degrees. If you ask me they are for me the best conditions for a happy existence. I was on the lake and the pool, sunbathing,  wear airy dresses and sunglasses. I drank refreshing cocktails with strawberries and felt by the June long weekend for a mini-vacation in my city;) Of course I have a little shopping, and so I bought the perfect swimwear for me with a new holiday season. Delicate material, golden additions and white color which makes it but I'm not so pale :)

9 komentarzy:

 1. Świetny kostium! Ja aż tak nie przepadam za upałami, dla mnie temperatura dwudziestu paru stopni Celsjusza w zupełności wystarcza :)

  Pozdrawiam,
  VANILLAMADNESS.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładny, ja jestem na etapie polowania na jakiś kostium, niestety nic znaleźć nie mogę:(

  OdpowiedzUsuń
 3. Pierwszy raz ażurowe bikini widziałam kilka sezonów temu, a podobają mi się aż do dziś. W obliczu tego, że trendy zmieniają się jak szalone, zasługuje to na uznanie. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi there my dear! I just want to ask if we can follow each other on GFC?

  Please leave a comment on our blog!

  http://kstylick.blogspot.com

  You can also follow us on Facebook and Instagram.

  https://www.facebook.com/Kstylick
  https://instagram.com/kstylick/

  we will follow you back! XOXO

  Korean Fashion

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne bikini! Też przydałoby mi się jakieś nowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam takie delikatne bikini :)
  http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2015/06/time.html
  Będzie mi miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad u mnie <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Sach a amazing Bed Sheets, You definitely inspired

  OdpowiedzUsuń