2015/05/24

rainy mood

sweater second hand / skirt C&A / bag Mizensa / shoes H&M

photos by Gosia Kmita 
edit by me 


Mam wrażenie, że mamy na Śląsku niezwykle deszczowy maj. Lubię kiedy pada, kiedy jest burza i można schować się pod kocem z dobrą książką i ciepłą herbatą. Lubię palić świeczkę kiedy za oknem nic nie widać przez strugi deszczu. Ale nie znoszę jak ta pogoda jest niezdecydowana niczym kobieta na zakupach. Nie wiadomo z rana czy będzie padać czy zaskoczy nas słońce choć na pewno w którymś momencie dnia popada? Czy to będzie rano jak będziemy szli do pracy? Czy popołudniu na lunchu z przyjaciółką? A może pod wieczór, kiedy planujecie grilla? Niezdecydowana pogoda zapobiega mojej kreatywności, stoję przed szafą i wybieram same szare, czarne, granatowe ubrania bo przecież nie wyjdę w białych spodniach jak ma padać, prawda? 

I have the impression that we have in Silesia a very rainy May. I like it when it rains, when there is a storm can be hidden under a blanket with a good book and hot tea. I like to burn the candle out the window when you can not see through the rain. But I hate how this weather is undecided. We do not know in the morning whether it will rain or sun surprise us but certainly at some point in the day falls? Will it be in the morning as we were going to work? Did afternoon lunch with a friend? Or maybe in the evening, when you plan to grill? Indecisive weather prevents my creativity, I stand in front of the wardrobe and choose the same gray, black, navy blue clothes because I'm not out in white trousers as it has to rain, right?

19 komentarzy:

 1. Strasznie się garbisz...

  OdpowiedzUsuń
 2. Spódniczka śliczna, bardzo fajnie wszystko ze sobą współgra :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie lubię niezdecydowanej pogody i zawsze ubiorę się wtedy za lekko i potem cierpię chorobowo :/
  Śliczna dziewczęca stylizacja :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna stylizacja, klasyka :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wyjątkowo kapryśny ten maj, to fakt.
  Bardzo podoba mi się twoja stylizacja. Lubię takie dwu-, trzy-kolorowe.

  OdpowiedzUsuń
 6. ładny klasyczny zestaw :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ale pięknie wyglądasz <3

  http://www.fashionmint.pl/

  OdpowiedzUsuń
 8. rewelacyjne zdjęcia !
  perfekcyjny look :)

  OdpowiedzUsuń
 9. dziewczęco, na luzie i prosto, czyli tak jak lubię najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny styl! Dodajemy do obserwowanych;)

  OdpowiedzUsuń
 11. U mnie również niezwykle deszczowy maj a także zimny maj w tym roku, nie wiadomo tak na prawdę co przyniesie dzień. Jednego dnia upały sięgające 30 stopni a drugiego dnia okropny deszcz i 10 stopni na termometrach. Świetna stylizacja, jesteś tak piękną kobietą że nie mogę napatrzeć się na Twoje delikatną urodę.
  Pozdrawiam i dodaje do grona obserwatorów :)

  http://kamii-foto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń