2015/04/25

recommended beauty products


Parę postów wstecz w relacji ze spotkania blogerek (KLIK) wspominałam, że zostałyśmy obdarzone kosmetykami do przetestowania i w tym wpisie chce się z wami podzielić moim zdaniem o tych produktach.

1. Krem do twarzy L'orient z Mydlarni u Franciszka (KLIK) to jeden z najlepszych kremów jakie miałam do tej pory. Używam go codziennie rano przed nałożeniem makijażu jako tzw. bazę. Bardzo szybko się wchłania pozostawiając na skórze uczucie nawilżenia. Nie zapycha, nie uczula, nie stwarza mi żadnych dodatkowych zaczerwienień co w moim przypadku jest na wagę złota ponieważ mam atopową skórę wymagającą szczególnej troski. Jestem z niego bardzo zadowolona jedyny minus to specyficzny zapach.

A few posts back in relation to the meeting of bloggers (CLICK) mentioned, we had been blessed to test cosmetics and in this post you want to share with you my opinion about these products.

1. Face Cream L'orient the drugstore in Francis (CLICK) is one of the best creams I had so far. I use it every morning before applying makeup as so. base. Very quickly absorbed, leaving the skin feeling relaxed. Do not clog, does not cause allergy, does not cause me any additional redness which in my case is at a premium because I have atopic skin requires special care. I am very pleased with it only minus is the peculiar smell.


2. Kosmetyki firmy Palmer's do tej pory kojarzyły mi się z produktami tylko dla kobiet w ciąży. Moje zdziwienie było dość duże jak zapoznałam się z ich o wiele bogatszym asortymentem. Po (prawie każdej) kąpieli smaruje ciało nawilżającą oliwką do ciała, która bardzo natłuszcza moją wysuszoną skórę i jak na oliwkę szybko się wchłania nie pozostawiając tłustych plam na ubraniach czy pościeli. Też w żaden sposób mnie nie uczula a skóra jest po niej przemiła w dotyku. Jedyny minus to bardzo słaba dostępność. Ostatnio kupowałam specjalistyczną oliwkę do twarzy i ciała tej firmy i przeszukałam pół Katowic by ją znaleźć. 

2. Cosmetics Palmer's so far I associated with the products only for pregnant women. My surprise was quite large as acquainted with their much richer range. After (almost every) bath body moisturizing conditioner lubricates the body, which nourishes my very dry skin and how to olive absorbs quickly without leaving greasy stains on clothing or bedding. Or in any way I am not a skin sensitizer is the kindest to the touch. My only criticism is very poor accessibility. Recently I bought a specialized olive face and body of the company and searched the half Katowice to find her.


3. Nowa seria kosmetyków AA z olejkami. Dostałam do przetestowania peeling do twarzy, peeling do ciała i balsam. Z wszystkich tych produktów najbardziej przypadł mi do gustu peeling do twarzy z awokado i bambusowym olejkiem. Stosuję peeling na twarz raz w tygodniu i ten idealnie pielęgnuje moją buzię nie podrażniając jej. Jednak jeśli chodzi o balsam do ciała to podrażnia moją atopową skórę i niestety drapię się po nim niemiłosiernie.

3. A new AA with essential toiletries. I got to test facial scrub, body scrub and moisturizer. With all of these products pleased me most facial scrub and bamboo avocado oil. I use facial scrub once a week and this perfectly nourishes my face without irritating it. However, when it comes to body lotion that irritate my skin and unfortunately atopic scratch after him mercilessly.

3 komentarze:

  1. Ciekawią mnie te kosmetyki ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja się nie mogę przekonać do tego kremu do twarzy. Denerwuje mnie jego rzadka konsystencja i kwaśny zapach. I choć generalnie fajnie nawilża i przyjemnie wygładza skórę to mało wydajny jest.

    OdpowiedzUsuń
  3. Muszę wypróbować te produkty od AA :)

    OdpowiedzUsuń