2015/03/02

raining stupid


coat / jeans / rings H&M / top Second Hand / scarf Reserved / bag Manzanna / shoes Labotti

photos by Natalia Ciongwa 
edit by me 

Wykazałam się dziś głupotą na miarę stereotypowej blondynki, na swoje usprawiedliwienie dodam, że nie miałam bladego pojęcia, że dziś ma padać deszcz ( jakby marzec z reguły nie był deszczowy, prawda? ). Rano w pośpiechu szykując się do szkoły ( żadne spóźnienie nie wchodziło w grę - na pierwszej lekcji sprawdzian z matematyki ) związałam włosy w niedbałego koczka, zarzuciłam na siebie najbardziej basicowe ubrania i dla nadaniu całości jako tako charakteru zarzuciłam jasne futerko zamiast szarego klasycznego trencza. Oczywiście w poniedziałek kończę wcześniej szkołę więc zawsze zabieram ze sobą aparat. Wyobraźcie sobie moje zdziwienie jak rozlało się kiedy opuszczałam szkolne mury. Stwierdziłyśmy z przyjaciółką, że idziemy w takim razie coś zjeść. Bez parasolki ( zawsze muszę albo zniszczyć albo zgubić swój parasol ) przeszłyśmy połowę Katowic w deszczu a po posileniu się deszcz ustał. Świetnie! Czemu by nie porobić zdjęć? Wcale nie wyglądam na nich jak zmokła kura.. I teraz zastanawiam się czemu ubrałam to futerko na tak kiepską pogodę? Ok, nie wiedziałam, że będzie tak źle ale przecież czarne wyglądałoby na deszczu o niebo lepiej. A tak jasne jest faktycznie nie praktyczne. No bo na pogodę z mocnym słońcem też się nie nada bo się w nim dosłownie ugotuję. Jednak ja mam chyba słabość do ładnych estetycznie ale kompletnie nie praktycznych rzeczy tak, że mimo złej aury będzie w użytku:) 

I have shown today made stereotypical stupid blonde excuse to add that I had no clue that today is rain (though usually in March was a rainy, right?). In a hurry in the morning getting ready for school (no late was not an option - the first lesson math test) were dedicated messy bun hair, threw himself most basic clothes and for granting or less the whole character I threw light beige fur instead of the classic trench coat. Of course, on Monday before I finish school so I always take a camera. Imagine my surprise when I spilled as I left school walls. We decided with my friend, that we then eat. Without an umbrella (I always have to either destroy or lose your umbrella) we passed half of Katowice in the rain and After eating the rain stopped. Great! Why not do some photos? I do not look at them like a drowned rat .. And now I wonder why I wore a fur on such a bad weather? Ok, I did not know it would be so bad but then the rain black would look a lot better. And so clear is actually not practical. Because of the weather with strong sun too because I do not give it literally cook. But I think I have a weakness for pretty nicely but not completely practical things, so that in spite of the bad aura will use:)

17 komentarzy:

 1. Śliczny futrzak i buciki :)
  Pozdrawiam serdecznie, Mój Blog//KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. deszcz lubi zaskakiwać, ale i tak wyglądasz pięknie! Mnie nikt chyba nigdy nie widział z parasolem, wolę moknąć niż brać go ze sobą... więc zawsze wyglądam jak mokra i to bardzo mokra kura, gdy złapie mnie deszcz.
  Podobają mi się takie futerka :)

  www.xavilove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Perfekcyjny zestaw! Uwielbiam takie minimalistyczne, klasyczne zestawy :)
  Wcale nie wyglądasz na zmoczoną, masz ładnie ułożone włosy!
  http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2015/02/sun-goes-down.html
  Będzie mi miło jeżeli zostawisz po sobie ślad u mnie! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest prześwietnie,uwielbiam twój styl:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nice look !
  http://www.khatstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. super wyglądasz!!! świetne futerko

  www.izabella1983.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Na studia wybierasz się do jakiegoś innego miasta czy planujesz zostać w Katowicach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pierwszy rok na pewno zostanę w Katowicach ze względów finansowych a co będzie dalej to się okaże :)

   Usuń
  2. Trzymam kciuki za twoje matury, które ja pisałam w ubiegłym roku i życzę ci, abyś dostała się na wybrany przez ciebie kierunek studiów :).

   Usuń
 8. Bardzo dziękuję, na pewno się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak dla mnie super! Wyglądasz zjawiskowo.
  Pozdrawiam wiosennie.

  OdpowiedzUsuń
 10. świetnie

  http://iamemilias.tumblr.com/

  OdpowiedzUsuń