2015/02/14

lace valentines


coat Tally Weijl / pants Amisu / sweater / hat second hand / scarf / shoes H&M/ bag Mannzana

photos by Gosia Kmita 
edit by me 

Tak jak niektórym karnawał kojarzy się z cekinami, pióropuszami i brokatem tak mi walentynki kojarzą się z koronkami i czerwienią. Jako, że w mojej szafie czerwonych ubrań brak zdecydowałam się na coś w drugim wariancie. Spodnie z dzisiejszego wpisu podobają mi się tak samo bardzo jak w gimnazjum, kiedy je kupowałam. Jednak chodzę w nich tak rzadko, że znajomi zawsze pytają czy jest to nowy nabytek. Są bardzo eleganckie ale z odważnymi dodatkami mogą wyglądać skrajnie kiczowato dlatego zdecydowałam się na maksymalny minimalizm. 

Just as some carnival associated with sequins, plumes and glitter so I associate Valentine's Day with lace and red. Since in my closet red clothes lack decided to do something in the second version. Pants with today's entry I like just as much as in school, when I bought them. But I walk in them so rarely that friends always ask whether it is a new acquisition. They are very elegant but with bold additions can look extremely cheesy so I decided on a maximum minimalism.

8 komentarzy:

 1. Świetny Look! Spodnie ani trochę nie wyglądają kiczowato ;) Są b.wyraziste ale w połączeniu z czernią wyglądają idealnie! :)
  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 2. wyglądasz super! :) świetne spodnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie wyglądasz, spodnie są świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spodnie w tym zestawieniu wyglądają genialnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie wyglądasz! :)
  Spodnie mają ciekawy wzór.
  http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2015/02/be-happy.html
  Każdy komentarz i obserwacja motywuje do dalszej pracy! :*

  OdpowiedzUsuń