2015/02/19

beloved boyfriends and faux fur

boyfriend jeans second hand / faux fur / scarf H&M / bag Mannzana / shoes Labotti

photos by Natalia Ciongwa 
edit by me

Są skrajnie brzydkie, mają jakieś poszarpane dziury, przetarcia i ledwo co się trzymają. Są bardzo antykobiece i dostałam reprymendę by przy moim chłopaku w czymś tak okropnym nie paradować. Coraz częściej zakładam je gdy się nie widzimy, chwilami za nimi tęsknie. Mimo, że na dworze doskwiera mróz i prawe kolano zawsze mi marznie. To bardzo toksyczny związek jakże uzależniający. Jednak te aseksualne boyfriendy to najwygodniejsze spodnie świata i czuję się w nich tak pewnie jak żołnierze w wojskowych mundurach. Skoro już dziś musiało wymarznąć mi kolano zadbałam o ciepłe futerko, nie nudzą się wam już jego zdjęcia na blogu? Mnie nudzi strasznie mróz i szara aura za oknem jednak w tym futrzaku jeszcze się nie nachodziłam :) 

They are extremely ugly, jagged hole they have any, abrasions and barely keep up. They are very anti-woman, and I got scolded by my boyfriend that something so terrible not to parade. Increasingly, they assume when they do not see, sometimes I miss them. Although plagued by cold outside and my right knee always freezes. This is a very toxic compound how addictive. However, these asexual boyfriend jeans most comfortable pants in the world and I feel so confident in them as soldiers in military uniforms. Since we now have freeze my knee took care of warm fur, not bored you have the pictures on the blog? Bores me terribly cold and gray weather outside the window but in this fur overlap is not yet :)

14 komentarzy:

 1. Futrzak świetny więc z przyjemnością oglądam zdjęcia :-) A boyfriendy jeszcze fajniejsze :-) obcasy w magiczny sposób odbierają im aseksualność :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. szukam takich jeansow! super!
  xoxo
  Patinka
  www.patinkasworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi również się podobają takie spodnie :) Genialny szalik!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny futrzak, spodnie tez mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudownie!! Wspaniałe wyczucie stylu!

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnie wyglądasz !!!
  śliczne futerko

  www.izabella1983.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialna stylizacja, bardzo mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 8. świetna stylizacja, jeansy najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 9. Super zdjęcia, chętnie opublikujemy Twojego Bloga w naszym katalogu jusTFashion. Zgłoś bloga na www.justfashion.pl i zdobądź większe grono odbiorców. Pozdrawiamy jusTFashion

  OdpowiedzUsuń