2015/01/15

not colorful

Inglot palette
 
 Choć nie należę do mistrzyń makijażu ubóstwiam tą dziedzinę. Uwielbiam w wolnym czasie patrzeć na filmiki instruktażowe, kupować masę kosmetyków i rano bawić się we własną makijażystkę. Ze wszystkich makijażowych trendów najbardziej cenię sobie ten niewidoczny, delikatny, subtelny. Lubuję się w brązach, beżach, karmelowych odcieniach. Kocham cienie, dobre pędzelki, bronzery i delikatne błyszczyki. Choć nie raz nie mam odwagi by pomalować usta szminką w kolorze fuksji to zawsze dopracuje wymodelowanie buzi.
 
Although I do not belong to the champions makeup adore this field. In my free time I love to watch instructional videos, buy mass cosmetics and in the morning to play in their own make-up artist. Of all of makeup trends most appreciate the invisible, delicate, subtle. I delight in brown, beige, caramel shades. I love the shadows, good blushes, bronzers and gentle lip glosses. Although not once did have the courage to apply the lipstick fuchsia always refine the modeling of the mouth.

6 komentarzy:

 1. Kosmetyki Inglot są bardzo fajne :)
  Pozdrawiam serdecznie, http://juliet-monroe.blogspot.com/KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie przepadałam za taką delikatnością w makijażu, ale ostatnio coraz częściej sięgam po brązowe i beżowe cienie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Paleta jest idealna, ma świetne odcienie!
  Uwielbiam takie delikatne odcienie, szczególnie w makijażu :)
  http://modajestnaszapasja.blogspot.com/2015/01/xxx.html
  Każdy komentarz i obserwacja motywuje do dalszej pracy! :*

  OdpowiedzUsuń