2014/12/21

this is what it feels like


coat Tally Weijl/ dress second hand / shoes Labotti / bag Manzana / brecelet by Dziubeka / scarf H&M

photos by Wiktoria Walerczyk 
edit by me

Pierwszy dzień kalendarzowej polskiej zimy, a mi w głowie tylko koronki, satyny, jedwabie i inne zwiewne tkaniny zbyt chłodne dla skóry na tę porę roku. Do tego wszystkiego najlepiej dobrałabym wełnę, skórę, flanelę i gumowce. Tak gumowce nosiłabym do wszystkiego i na każdą okazję. O mały włos nie poszłabym w nich w piątkowy wieczór na premierę etiudy przyjaciółki. Mimo lubowania się w rzeczach pięknych zima chyba sprawia, że się człowiek bardzo rozleniwia. I tak na zwiewną czarną sukienkę narzuca męski prochowiec, wkłada matowe kalosze i dla uciechy oczu i lepszego samopoczucia dobiera delikatne, minimalistyczne bransoletki i ulubiony burgundowy szal. Tak więc; Miłego wieczoru! 

The first day of the calendar Polish winter, and my mind just lace, satin, silk and other delicate fabrics too cool to the skin for this time of year. To all the best added wool, leather, flannel and waders. So I would have carried waders for everyone and for every occasion. We almost did not they'd go on a Friday night for the premiere of the etude friend. Despite the delight in things beautiful winter probably makes a man very much spoils. And so on flimsy black dress dictates male duster, puts rubber boots and dull eyes for fun and well-being chosen delicate, minimalist bracelets and favorite burgundy scarf. Have a nice evening!

13 komentarzy:

 1. great look and pics! ! :)

  http://sbr-fashion-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Stylizacja bardzo ładna, zdjęcia również jedne z lepszych od paru postów, ale jak sobie przypominam dzisiejszą temperaturę i myślę, że miałabym wyjść tak ubrana - brrr ...! ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gustowna stylizacja, seksowne rajstopki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gorgeous :) So in love with your style!
  Best <3

  OdpowiedzUsuń
 5. great look ! I love the ride boots style, so stylish and chic ! ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne zdjęcia i naprawdę ślicznie wyglądasz :).

  OdpowiedzUsuń
 7. the burgundy scarf is a great accessory! love the look1


  http://jeansandroses.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny zestaw. Wyglądasz ślicznie:) Super torba i buty

  OdpowiedzUsuń
 9. Taaa. Chciałam huntery, kupiłam decathlony, podobne w stylu do Twoich. I mam za swoje: męczenie się z zdejmowaniem. Czy te Twoje też tak opornie schodza?

  OdpowiedzUsuń