2014/10/02

ripped boyfriend jeans


sweater / jeans second hand/ bag etorebka.pl/ shoes H&M

photos by Natalia Ciongwa 
edit by me 

Luźne spodnie typu boyfriend o kolorze poprzecieranego, starego jeansu niczym postrzępione przez psa z ładnymi dziurami figurują na mojej liście najwygodniejszych spodni na świecie. Ujęły mnie swoim niedbalstwem i tym jak niektóre dziewczyny potrafią je nosić z taką nonszalancją jak najnowszą torebkę Prady. Na zakupach w galerii handlowej upatrzyłam je sobie w jednej z sieciówek. Jednak cena za postrzępiony materiał, dwa odkryte kolana i odstające kieszenie była tak absurdalna, że odstawiłam ten zakup na chwilę, kiedy " będę miała nagły, niespodziewany przypływ gotówki" ( uwierzcie mi taka chwila prędko - czytaj nigdy - nie nadchodzi ). Ostatnio na zakupach w ciucholandzie ( czy vintage - jak to niektóre blogerki ładnie nazywają ) przy stercie za dużych, z szerokimi nogawkami, nienadających się do noszenia dla człowieka o moich gabarytach spodniach wpadły mi w ręce (przypadkowo) boyfriendy z dzisiejszego wpisu. Są dużo za duże jednak porządny pasek zdziałał cuda i nie zgubiłam ich biegnąc na przystanek autobusowy. Ponadto zapłaciłam za nie grosze i pasują do luźnych, codziennych stylizacji na które miałam pomysły z tymi spodniami! 

Loose trousers boyfriend color sawing, old tattered jeans like a dog with nice holes appear on my list of the most comfortable pants in the world. Captivated me with his negligence and how some girls can wear them with such nonchalance as the latest Prada handbag. I found this one trousers i shopping center in my town. However, the price for shredded material, two outdoor knees and protruding pockets was so absurd that I stopped taking this purchase for a while, when "I had a sudden, unexpected money" (trust me a moment quickly - never read - not coming). Recently while shopping in second hand (or vintage - as some bloggers nicely call it) at the heap of large, with wide legs, unfit to wear for a man of my dimensions pants fell into my hands (accidentally) boyfriends jeans of today's entry. There are way too big but decent bar worked wonders and I don't lose them running to the bus stop. In addition, I paid for them pennies and loose fit for everyday styling ideas for which I had with these pants!

15 komentarzy:

 1. świetny sweter :)
  uwielbiam paski :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się! Świetny masz styl :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fotografuję stałką, 50mm z f1.4 :) A obrabiam w Photoshopie. Więcej info o sprzęcie w zakładce 'o blogu' :)
  ps. prześwietne spodnie!

  OdpowiedzUsuń
 4. spodnie świetne, ładnie wyglądasz ;*

  OdpowiedzUsuń
 5. właśnie poluję na takie spodnie! fajnie, że połączyłaś je z zwykłą lekko luźną bluzką. Świetny styl :)

  OdpowiedzUsuń
 6. podoba mi się luźność i nonszalancja tego połączenia.
  a spodnie... spodnie są świetne.
  bez dwóch zdań!

  OdpowiedzUsuń
 7. O taak... polowanie na boyfriendy czas zacząć :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam prawie identyczny sweter! Dzisiaj też zestawiłam go ze złotym wisiorkiem i spodniami w dziury :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Takie spodnie już od dłuższego czasu mnie męczą :D Gdzie Ty kupiłaś swoje i za ile jeśli można spytać? Bo ja widziałam takie naprawdę niezłe tutaj: http://www.diversesystem.com/kolekcja-damska/spodnie/spodnie-jeans.html#1 ale za 150 zł i się zastanawiam czy tyle dawać w ogóle :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Swoje boyfriendy kupiłam w ciucholandzie za niecałe 10 zł :)
   Na ten model spodni na pewno nie wydałabym 150 zł ale jeśli uważasz, że będziesz je często nosić i to będzie dobra inwestycja to czemu nie :)
   Możesz też zajrzeć do Pull&Bear i Zary za tym modelem ponieważ już powoli zaczynają się wyprzedaże :)

   Usuń