2014/09/26

slip on
 


sweater second hand/ pants H&M/ shoes Deezee / watch Parfois / backpack Primark 

photos by Natalia Ciongwa 
edit by me 

Tenisówki slip on pojawiły się na mojej liście rzeczy do kupienia z początkiem lata. Na jesień udało mi się je zakupić za przyzwoitą cenę. Zawsze żałuje sobie pieniędzy na tenisówki mimo tego, że są to bardzo wygodne i uniwersalne buty to bardzo rzadko w nich chodzę. Te w panterkę pasują do casualowych, nieprzekombinowanych stylizacji. Odgrywają pierwszoplanową rolę w tym stroju i raczej są to buty pod które dobiera się ubrania a nie odwrotnie :) 

Slip on sneakers appeared on my list of things to buy at the beginning of summer. In the autumn I was able to purchase them for a decent price. I always regret the money on sneakers despite the fact that they are very comfortable and versatile shoes are very rare in them go. These leopard fit casual, nieprzekombinowanych styling. Play a leading role in this outfit and shoes are rather have chosen the clothes and not the other way around :)

9 komentarzy:

 1. świetny, prosty zestaw !
  ja dziś z szafy wyciągnęłam taki sam sweter jak Twój i też kupiłam go w sh :))
  zapraszam do mnie na lumpeksowe nowości :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Really great look! I love how the slip-ons play a good part of this outfit as being the eye catcher. You styled them really great! ♡

  xx AlexisSplash

  https://deadlikeyourfame.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie podoba mi się ;) Super plecak!

  OdpowiedzUsuń
 4. trampeczki !! <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne buty! Marzą mi się takie ;)

  OdpowiedzUsuń