2014/09/10

school girl
jacket C&A/ jeans / shoes H&M / top second hand/ bag etorebka.pl

photos by Agnieszka Wosz & Wiktoria Walerczyk 
edit by me 

Znalazłam sposób na przetrwanie roku szkolnego! Niczym mantrę powtarzam sobie zdanie "za rok o tej porze będę w Nowym Jorku" ilekroć coś bądź ktoś mnie zdenerwuje. Powiedzieliście mi bym się pozytywnie nastawiła i o to mój sposób; może przez najbliższe 27 tygodni będę sprawdzać czy teoria Josepha Murphiego o potędze podświadomości jest skuteczna i za rok dam wam o tym znać! Tak czy inaczej odzyskałam szkolną harmonię i godzę się na to, że na nic nie mam czasu a zwłaszcza dla siebie. Nie będę wam nawet obiecywać regularnych wpisów bo jest to dla mnie nie możliwe. Ale mimo tego i tak podejmuję się coraz to nowszych działań i wyzwań. Mam nadzieję, że niedługo będę się mogła z wami nimi podzielić! 
Dzisiejsza stylizacja to zwyczajny szkolny "zwyklak". Duża mieszcząca książki torebka, wygodne tenisówki, jeansy i top bieliźniany na ramiączkach ( złośliwi pytali czy przyszłam w piżamie :) ). By całość ożywić biała dopasowana ramoneska. 

I found a way to survive the school year! Like a mantra, repeat the phrase "for this time next year I will be in New York," whenever something or someone annoys me. You told me to positively think and this is my way; can for the next 27 weeks I will check to see if the theory of Joseph Murphy of the power of the subconscious is effective for the year will give you the know! Anyway, I regained my school harmony and accept the risk that for anything I do not have the time and especially for yourself. I will not even promise you regular entries because for me it is not possible. But  this and so undertake to newer and newer activities and challenges. I hope that soon I'll be able to share them with you! 
Today's styling is casual ordinary school. Accommodate a large book bag, comfortable sneakers, jeans and linen sleeveless top (malicious asking if I came in your pajamas :)). To revive this outfit I wear white matched jacket.

17 komentarzy:

 1. bardzo podoba mi się twoja kurtka i torba, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie wyglada ten bielizniany top+kurtka
  lunevile.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. I love your casual vibrations. And this white blazer is a perfect piece to have. <3

  te amo, j
  sanitynotebook.com

  OdpowiedzUsuń
 4. prostota budzi zachwyt;))
  pozdrawiam cieplutko :)) woman-with-class.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha skąd ja znam te złośliwe komentarze na temat bieliźnianego topu. Moi znajomi też żartowali, że zapomniałam zdjąć piżamki. Nie przejmujemy się jednak :).

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajny look, koszulka i kurteczka bardzo mi się podobają, torba jest rewelacyjna :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślicznie wyglądasz! Żakiecik jest nieziemski <3 !

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie poste połączenia są najlepsze. :)

  Miłego dnia,
  DaisyLine

  OdpowiedzUsuń
 9. Grunt to dobre nastawienie i motywacja.:)
  Zestaw - świetny

  retro-moderna.blog

  OdpowiedzUsuń
 10. Boże, jak ja się cieszę, że u Ciebie tyle świeżych, ciekawych wpisów!!!!:-))) Po wakacjach na Malcie wracam do świata żywych i nadrabiam zaległości modowe i lifestylowe:-) Pozdrawiam Cię serdecznie i dizękuję za wspaniałęgo bloga. Jestem Twoją wierną fanką. W prezencie link do filmiku z fotkami z Malty - tam byłam:-) https://www.youtube.com/watch?v=iHM6MvDu6Ww Całuski!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo dobry sposób na przetrwanie!:) Wyglądasz rewelacyjnie - kurteczka jest boska!

  OdpowiedzUsuń