2014/09/18

old downtown

blouse second hand/ skirt C&A / watch Parfois / bag Manzana

photos by Natalia Ciongwa 
edit by me 

Na jakiś czas pożegnałam wszechogarniającą beznadzieję i pesymizm. Nie wiem jak to zwalczyłam ale pora na bardziej pozytywne wpisy! Dziś dzień rozpoczęłam niesamowicie spokojną aurą i nie wiem czy to zasłużona dawka snu czy też zapach świeżo skoszonej trawy ( który uwielbiam! ) czy co na mnie tak podziałało. Dni mijają mi niesamowicie szybko i zastanawia mnie jak to możliwe, że już minęła połowa września. Ale wszystko zmierza w dobrym kierunku - zbliżają się moje urodziny! Te osiemnaste, najbardziej wyczekiwane :) 
Patrząc na dzisiejsze zdjęcia w życiu nie pomyślałabym, że o tej porze roku będę mogła bezkarnie biegać po ulicy z gołymi nogami w krótkiej skórzanej spódniczce. Bardziej przewidywałabym cienkie sweterki i botki za kostkę. Jak dla mnie taka słoneczna jesień może trwać do samej wiosny! 

For a time I said goodbye encompassing hopelessness and pessimism. I do not know how I fought it but time for a more positive entries! Today the day started incredibly peaceful aura and I do not know if it's a well-deserved dose of sleep or the smell of freshly cut grass (which I love!) For me so acted. Days pass me incredibly quickly and makes me wonder how is it possible that already passed half of September. But everything is moving in the right direction - approaching my birthday! The eighteenth, the most awaited :) 
Looking at today's photos in my life thought I'd be at this time of year in Poland could with impunity run down the street with bare legs in a short leather skirt. More przewidywałabym thin sweaters and ankle boots. As for me, the solar autumn may take up to same spring!

9 komentarzy:

 1. Super spódniczka i zdjęcia pięknie wyszły w słońcu :).

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajnie wyglądasz, balerinki są urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 3. WYGLADASZ WSPANIALE KOCHANA!!

  pozdrawiam,
  Ola z Fashiondoll.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny zestaw, spódniczka jest super.
  I oby tak dalej - pozytywizm!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czadowe połączenie, świetna stylizacja ;) Idealnie się w niej prezentujesz! Zaczynam obserwować i zapraszam do mnie na www.bblackballoon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń