2014/08/13

sunshine on sea
 dress secondhand-diy / watch Glitter / earrings H&M

Z wszystkich kolorów to w bieli czuję się najlepiej. Zawsze rozglądając się za rzeczami na sklepowych półkach przodują te białe i o jasnej kolorystyce. W białych koszulkach zawsze wygląda się świeżo i promiennie na tyle elegancko by odwiedzić popołudniu babcie ale też na tyle swobodnie by biegać po mieście. Najbardziej lubię bielusieńkie zwiewne sukienki. Ta z dzisiejszego wpisu została kupiona rok temu w second handzie w Żywcu. W tym roku pozbyłam się rękawów i nadałam jej drugie życie. Na plaży sprawdziła się idealnie :)

With all the colors are in white I feel good. Always looking for things on the shelves at the forefront of these white and bright colors. The white shirts always looks fresh and radiant, so elegantly afternoon to visit grandma but also enough to run freely around the city. I like white ethereal dresses. This from today's entry was bought a year ago in a second hand in Zywiec. This year, I got rid of the sleeves and gave it a second life. On the beach this dress is perfect :)

8 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia! <3 <3
  Wyglądasz naprawdę pięknie :* :*
  <3<3
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Też ostatnio łapię się na tym, że oglądam głównie białe rzeczy :)
  Śliczna sukienka

  OdpowiedzUsuń
 3. W lato ja też lubię biel, ja sobie taką sukienkę zamówiłam http://sugarfree.pl/sukienki/party/biala_sukienka_z_blekitnym_aksamitnym_nadrukiem.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Uroczo, dziewczęco, klimatycznie :)

  OdpowiedzUsuń