2014/08/11

summer diary
Dziś wczesnym rankiem wróciłam z mojego wakacyjnego wyjazdu. Było na prawdę cudownie! Chłodne morze, gorący piasek, delikatny wietrzyk, mocne słońce, a do tego malownicza Starówka Gdańska, żyjący nocą Monciak w Sopocie i piękny port w Gdyni. Były to moje prawdziwie beztroskie wakacje. Wstawałam jak otworzyłam oczy, maszerowałam po przebudzeniu na plaże, do późnego popołudnia dzień mijał mi na czytaniu książki, kąpieli w morzu, zdrowym opalaniu się i rozmowie z przyjaciółmi. Wieczorami zajmowałam się zwiedzaniem Trójmiasta i zabawą do późna w Sopocie. Pogoda mi dopisywała i choć były to moje pierwsze od bardzo dawna odwiedziny polskiego morza to jestem zachwycona tym jak piękne jest nasze Pomorze! Teraz muszę zwalczyć moją "depresję po powrocie do domu" i zająć się czymś konstruktywnym. Też tak macie, że zawsze jak wrócicie z wakacji jest wam smutno i chcielibyście od razu pojechać jeszcze raz? 


Today early morning I returned from my holiday trip. It was really wonderful! Cool sea, hot sand, gentle breeze, strong sun, and to the picturesque Old Town of Gdansk, living at night Monciak in Sopot and the beautiful port of Gdynia. It was my truly carefree holiday. I got up as I opened my eyes, marched after waking up on the beaches, to the late afternoon the day he passed me reading books, swimming in the sea, healthy sunbathing and chatting with friends. In the evenings, I visit to the Tri-City and fun until late in Sopot. Weather dopisywała me and although it was my first visit in a long time Polish sea, I'm delighted with how beautiful our Pomerania! Now I have to fight my "depression after returning home" and do something constructive. That's what you have that you always as you return from your holiday is sad and you would like to immediately go again?

10 komentarzy:

 1. Cześć.
  Reprezentuje nową markę Blurred Lines i chciałabym Pani zaproponować ofertę współpracy. Chcielibyśmy aby zaprezentowała Pani nasz produkt/produkty na swojej stronie. Jeżeli wyrazi Pani chęć podjęcia współpracy proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Poniżej link do naszej strony, na której znajduje się więcej informacji. http://blurredlines.tictail.com/
  Proszę o odpowiedź nawet w przypadku, jeżeli oferta Panią nie interesuje.
  Pozdrawiam
  Ewa Krawczyk
  blurred.store@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. John Green, uwielbiam jego książki :) Cudowne zdjęcia :)

  Pozdrawiam! :)
  www.personalna-galaktyka-absurdu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna fotorelacja!ostatnio też tam byłam

  pozdrawiam
  velvetbambi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. zdjęcia idealnie oddają klimat nadmorski, super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książka na plaży i od razu człowiek szczęśliwszy!

  OdpowiedzUsuń