2014/08/25

shhh...

top New Yorker

Wraz z chłodniejszą temperaturą mój zapał do wykonywania najróżniejszych czynności maleje. Najprościej to ujmując wraz ze spadającymi liśćmi się rozleniwiam. Odczuliśmy już chłodne wieczory i poranki, deszczowe dni i kapryśne słońce. Możemy powoli zacząć się przyglądać zmieniającym barwę liściom i zmniejszonemu zainteresowaniu ludzi spacerami po dworze. Wczorajszej nocy dostrzegłam, że i w barach i kawiarniach coraz mniej ludzi gości. Ale to chyba normalne, że na chłody lubimy posiedzieć w domowym zaciszu. Uwielbiam zapalić zapachową świeczkę, napić się dobrej herbaty, posłuchać muzyki, poczytać książkę i pozbierać myśli, które cały dzień nagromadziły się w mojej głowie. Ale jeszcze są prześwity słońca jeszcze rano możemy słuchać śpiewu ptaków, a mimo chłodów na dworze robi się coraz piękniej. Został już niecały miesiąc kalendarzowego lata i myślę, że trzeba to wykorzystać :)

Along with the cooler temperatures, my zeal to perform various operations decreases. The easiest way is to put together with falling leaves to laziness. Already felt the cool evenings and mornings, rainy days and capricious sun. We slowly start to watch the changing color of the leaves and the reduced interest of people walks on the outside. Last night I saw that in bars and pubs less and less human visitors. But I guess it's normal that we like to sit on the cold weather at home. I love to light a scented candle, drink good tea, listen music, read a book and collect thoughts that day accumulated in my head. But yet they are still in the morning sun clearances can listen to the birds singing, and despite the cool weather outside is getting more beautiful. Has been less than a month of the calendar year, and I think you need to use it :) 

3 komentarze:

  1. A ja się jesieni nie daję i próbuję robić wszystko, byleby tylko nie położyć się pod kocem, bo to potrafi uzależnić

    OdpowiedzUsuń
  2. Trzeba byc pozytywnie nastawionym do zycia i wszytsko nie będzie takie jesienne. Trzeba miec pasję i czuć że postepuje się w życiu właściwie i w zgodzie ze sobą.

    OdpowiedzUsuń