2014/08/20

new marine

jacket / rings H&M / top second hand / shorts Zara / backpack House

Od dłuższego czasu miałam koncepcję na zdjęcia stroju po zmroku. Na wakacjach z portem w tle udało mi się je zrobić! Zawsze myślałam, że noc to taka specyficzna "lepsza" pora, lubię późno chodzić spać, czytać przy słabym oświetleniu w łóżku książkę, wychodzić wieczorami z domu i zawsze pod wieczór wpadam na te "genialne" pomysły i refleksje. Dopiero wieczorem po całym dniu szkolnym czy pracy przy świeczce wśród miękkich poduszek na kanapie naprawdę odpoczywam i się relaksuję. Stylizacja z dzisiejszego wpisu tak jak już wcześniej wspomniałam pochodzi z tych cieplejszych sierpniowych dni i mam szczerą nadzieję, że jeszcze w te wakacje szorty będę mogła bezkarnie założyć.
Ps. Co myślicie o nowym, minimalnie zmienionym szablonie bloga ?

For a long time I had a concept for photos dressed in the dark. On vacation with the port in the background I was able to get them done! I always thought that the night is such a specific "better" time, I like to go to bed late, read in low light in bed book, go out in the evenings from home and always in the evening I run into these "brilliant" ideas and reflections. Only in the evening after a day of school or work by candlelight among soft pillows on the couch really a rest and I relax. Styling with today's entry as mentioned earlier comes from the warmer days of August, and I sincerely hope that even this summer I can wear shorts.
Ps. What do you think about the new, slightly modified template blog?

12 komentarzy:

 1. świetnie wyszły te zdjęcia, bardzo fajny klimat, stylizacja także na plus, zwłaszcza plecaczek:)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajnie wyglądasz, ciekawie wyszły te zdjęcia !

  OdpowiedzUsuń
 3. "Naprawdę". :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się fryzura! Taka trochę Kate Moss :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Swietna stylizacja, taka prosta, z odrobina nonszalancji, ktora strasznie lubie. I lubie tez mrok. W pelnym swietle zdjecia traca swoja tajemniczosc;) Twoje dzisiejsze maja fajny klimat, podobaja mi sie.
  Pozdrawiam Cie serdecznie i dziekuje za wizyte u mnie!
  Anka

  OdpowiedzUsuń
 6. Właściwie to chujowa ta stronka, natomiast pani blogerka wzorowa dupcia ;) pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń