2014/07/09

summer haul videoWiem, że obiecałam filmiki o nowej tematyce jednak z ukochanych haul-i nie mogłabym zrezygnować! Dziś mam filmik z typowo letnimi zdobyczami. Miłego oglądania!

 I know I promised videos of the new topic, however shopping haul I could not give up! Today I have a video of a typical summer achievements. Enjoy watching! But still in Polish.

8 komentarzy:

 1. Świetny filmik, piękne rzeczy. Też właśnie szukam szortów w lumpie i nie mogę znaleźć... Ale nie poddaję się. Bardzo prawdopodobne że zainspiruję się Tobą i kupię długie a następnie trochę je przerobie. :) Dzięki za pomysł.
  I mam pytanie. Mogłabyś podać dokładnie nazwę tej strony ze zdjęciami, które przeglądasz (wspominałaś o niej w filmiku)? Byłam wdzięczna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję to miłe :) Ta stronka to: weheartit.com

   Usuń
 2. Filmiki wychodzą Ci coraz lepiej. Ale błagam! Naucz się mówić po angielsku! "V" w języku angielskim czyta się jako "W"...Całkowicie zmieniłaś słowo Vintage. Druga rzecz to słowo "trzydzieści" w języku angielskim... jakie TIRTY?! Od podstawówki uczymy się liczebników, a jednak okazuje się, że nie każdy potrafi dobrze wymawiać najprostsze słowa.
  No i ostatnia rzecz do jakiej muszę się przyczepić to nazwa sklepu C&A. Otóż jest to sklep Szwajcarki, gdzie mówi się po Niemiecku. Wiadomo, że dużo ludzi wymawia tę nazwę tak jak w języku angielskim, ale jeśli Ty chcesz już używać oryginalnej, czyli Szwajcarskiej nazwy to chociaż wymawiaj to dobrze... nie "Ce und A" tylko "Cej und A". Bo jak wymawiasz to tak jak w filmiku słyszymy to jest to ni po polsku, ni po angielsku, ani nawet nie po niemiecku. Bardzo rażą te Twoje drobne błędy w filmikach, bo chcesz pokazać się od jak najlepszej strony, a strzelasz takie GAFY, że aż szkoda mówić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach! A jeszcze zapomniałam dodać, że kolejną rażącą rzeczą są te nieuprasowane ubrania... wygląda to okropnie i absolutnie nie oddaje prawdziwego wyglądu ubrania. Dodatkowo niektórzy mogą odnieść wrażenie, że robisz to na odwal i nie szanujesz Twoich widzów.

   Usuń
 3. Anonim wyżej ma poważny ból dupy. Ty jesteś nieomylny? Każdy popełnia błędy, a jeśli są to drobne błędy to dobrze świadczy o danej osobie.
  Pewnie że uwagi są ważne i blogerki na pewno wyciągają wnioski z tego, że ktoś je poprawia ale daj spokój. Wystarczy zwrócić uwagę a nie teksty typu "Od podstawówki uczymy się liczebników, a jednak okazuje się, że nie każdy potrafi dobrze wymawiać najprostsze słowa." albo "Ale błagam! Naucz się mówić po angielsku!". Anonimie, jesteś żenujący.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki ból dupy? Po prostu to strasznie razi i to do takiego stopnia, że nie można tego obojętnie zostawić. Akurat w filmikach od "mixfashionworld" błędy pojawiają się w każdym filmiku, więc ciężko tutaj dyskutować na temat wyciągania wniosków. Oprócz gaf w języku angielskim, pojawiają się elementy śląskiej gwary, mlaskanie i przekęcanie nazw sklepów (Parfois-->Perkła, gdzie tam masz literkę k w nazwie?) - irytujące do potęgi.

   Usuń
  2. owszem zdarzają się gafy, tak jest Ślązaczką wiec i akcent taki posiada. rozumiem, że jesteś zbulwersowany lecz uważam, że bez sensu od razu oczerniać tym tonem. znamy już twoje zdanie
   ~CZYTELNICZKA

   Usuń
 4. świetne nabytki i trzeba przyznać, że jesteś śliczną dziewczyną :)

  OdpowiedzUsuń