2014/07/17

breezy black jumpsuitjumpsuit second hand/ shoes / watch Parfois / bag Glitter

Dokładnie tydzień temu po przebudzeniu się i porannemu rozciąganiu przeskoczył mi kręg szyjny i ostatnie dni wstrzymałam się od dodawania nowych wpisów ponieważ cierpiałam i nosiłam kołnierz ortopedyczny ( mało atrakcyjny ). Poza tą wakacyjną kontuzją ostatnie dni mijają mi na prawdę dobrze. Wiele się dzieje, spotykam się ze znajomymi, jeżdżę nad wodę i rozkoszuję się latem w mieście. Trochę pracuję i odliczam dni do mojego wyjazdu nad morze! Jestem taka podekscytowana i już tak bardzo chciałabym jechać! Co do mojej dzisiejszej stylizacji to nie ma w mojej szafie bardziej wygodnej rzeczy niż ten luźny czarny kombinezon. Kupiłam go za 3 zł w ciucholandzie!

Exactly a week ago after waking up and stretching morning I jumped over the cervical vertebra and the last day I held from adding new entries because I suffered and I wore a  orthopedic collar (very attractive). In addition to this holiday injury last days pass me really well. Lots going on, meet with friends, ride the water and delight in the summer in the city. A little work and counting down the days to my trip to the seaside! I'm so excited and have so much I'd like to go! As for my today's styling is not in my closet things more convenient than the loose black jumpsuit. I bought it for  3 zł in second hand!

11 komentarzy:

 1. Genialny kombinezon i to jeszcze z ciucholandu! :) Czego chcieć więcej? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. wow! nie sądziłam, że kombinezon z takimi nogawkami tak bardzo mi się spodoba <3 super look! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. IDEALNY KOMBINEZON KOCHANA
  Z pozdrowieniami :*
  Ola z Fashiondoll.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. góra ozdobione koronką a'la bieliźniany klimat - czegoś takiego właśnie poszukuję, to świetny trend na ten sezon :) fajny look.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładnie choć nie w moim stylu :) Nie lubię rozszerzanych nogawek

  OdpowiedzUsuń
 6. niestety uważam, że kombinezon tego typu Ci nie pasuje ;/ Spłaszcza biust, a brzuch wygląda jak fałdka ; / look oldskulowy lecz nie do końca pasujący Tobie. Mdło.
  ~CZYTELNICZKA

  OdpowiedzUsuń
 7. niestety uważam, że tego typu kombinezon nie pasuje do Ciebie. Spłaszcza biust, a brzuch wygląda jak fałdka. Oldskulowy look lecz mdły i nie koniecznie dobry.
  ~CZYTELNICZKA

  OdpowiedzUsuń