2014/06/29

holidays kind


Wszyscy (nie tylko moi uczący się czytelnicy) chyba już wiedzą, że od piątku oficjalnie mamy wakacje! Tak tak tak!  Od dwóch dni fatalnie się czułam ale dziś jest już znaczna poprawa i fakt świadczący o tym, że jestem wolną dziewczyną od obowiązków szkolnych na dwa miesiące niesamowicie mnie cieszy! Zaczęłam planować mój wakacyjny wyjazd z moim chłopakiem i przyjaciółmi i znowu czuję ekscytację ze zbliżających się dni. Wakacje to też czas dla mnie zmian na lepsze dlatego stworzyłam listę swoich wakacyjnych postanowień; 
 1. Codziennie będę wstawać najpóźniej o 8-9 rano nie zależnie od tego jak późno poszłam spać poprzedniego dnia i ile godzin snu dostarczyłam organizmowi. Jestem strasznym śpiochem i gdyby brak motywacji czy planów na dzień codziennie wstawałabym w samo południe a przecież to takie marnotrawstwo wolnego czasu! 
 2. Będę regularnie biegać. Już na chwilę obecną biegam co 2 dni i w ramach jakiejś zdrowej dawki ruchu chce się tego trzymać w wakacje, a jest to najtrudniejsze kiedy masz mnóstwo czasu dla siebie.
 3. Zacznę oglądać nowy wakacyjny serial. W roku szkolnym nie ma za bardzo na to czasu, a ja jestem typem człowieka, który lubi obejrzeć sobie w południe jakąś babską telenowelę i tym razem padło na serial (który wszyscy już widzieli tylko nie ja!) 90210. 
 4. Będę czytać przynajmniej jedną książkę i oglądać przynajmniej jeden film tygodniowo. Znowu odwołam się do tego, że w roku szkolnym nie zawsze ma się na to czas. 
 5. Będę pracować nad jakością swojego bloga i kanale na YouTubie. Chcę robić dużo outfitowych wpisów i takich bardziej lifestylowych, pogłębiać swoje umiejętności obróbki fotografii. Co do mojego kanału na YouTubie to nic nie zdradzę, a przekonacie się za niedługo co planuję!
Do tych skromnych wakacyjnych postanowień dodałabym tylko, że chcę dużo pracować o ile będzie dla mnie praca :) A Wy macie swoją listę wakacyjnych postanowień? 


Everyone (not just my learner readers) probably already know that from Friday in Poland officially have vacation! Yes yes yes! Since two days I felt terrible but today is a significant improvement and providing fact that I'm free girl from school duties for two months me incredibly happy! I started to plan my holiday trip with my boyfriend and friends and again I feel the excitement of the upcoming days. Holidays are a time for me to change for the better because I made a list of your holiday provisions; 
 1. Every day I get up than 8-9 in the morning no matter how late I went to bed the previous day and how many hours of sleep my body. I'm a terrible sleeper and had no motivation or plans for the day wstawałabym daily at noon and yet it's such a waste of free time! 
 2. I regularly run. Already at the moment I run every 2 days, and within a healthy dose of some movement wants to stick in the holidays, and this is the most difficult when you have plenty of time to yourself. 
 3. I'll start watching the new holiday tv show. In the school year does not have too much time to do it, and I'm the type of person who likes to see himself at noon a woman's soap opera, and this time it fell on the series (which everyone has seen but not I!) 90210. 
 4. I'll read at least one book and watch at least one movie a week. Again I refer to the fact that the school year does not always have the time for it. 
 5. I'll work on the quality of your blog and channel on YouTube. I want to do a lot of outfits entries and such more lifestyle entries deepen their working skills of photography. What to my channel on YouTube is nothing I will not tell, and you'll see for yourself what I plan to soon! 
For these modest holiday provisions would add only that I want to work a lot on how much it will work for me :) And you have your list of holiday provisions?

5 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki! Ja ze snem też ostatnio mam problemy:) Mogłabym spać cały dzień, a później strasznie narzekam, że nie mam na nic czasu:) Będą pojawiać się recenzje przeczytanych książek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) Jeśli przeczytam coś na prawdę porywającego to na pewno wspomnę o tym na blogu lub w filmikach :)

   Usuń
  2. Ah wstawać o 8 - 9 ... Marzenie nie do spełnienia;/
   Powodzonka w postanowieniach;)

   Usuń
 2. Chwilowo pracuję nad postem ze swoimi postanowieniami, więc zapraszam niedługo :D

  OdpowiedzUsuń
 3. mnie również przydałoby się wstawać wcześniej w wolne dni :)

  OdpowiedzUsuń