2014/06/18

favourite sweater and messy hair


top / sweater second hand / shorts diy /shoes H&M / backpack Primark

Jeansowe szorty własnoręcznie przerobione, luźny basicowy top, ostatnio ulubiony wielki zapinany ażurowy sweter, wygodne tenisówki na platformie, plecaczek vintage, rozczochrane włosy upięte wsuwkami i mogę podbijać świat! Dziś od rana biegałam z jednej strony miasta na drugą, robiłam mnóstwo rzeczy i cały czas zerkałam na zegarek bo czas szybciej mija na przyjemnościach a ja uwielbiam spacerować po Katowicach. Ubrana byłam ( nie licząc plecaka i butów ) za grosze ponieważ wszystkie rzeczy z dzisiejszego wpisu pochodzą z ciucholandu. Zawsze zachwycają mnie dziewczyny, które na lookbooku czy innych stronach ubrane są w całości w second handach i bardzo się cieszę, że i mnie udało się stworzyć taką stylizację! Miłego długiego weekendu kochani!

Denim DIY shorts, basic top, recently favorite big fastened openwork sweater, comfortable sneakers on the platform, backpack vintage, messy hair pinned inserts and I can conquer the world! This morning I was running from one side of town to the other, I did a lot of things all the time glancing at his watch because time passes quickly for pleasure and I love to walk around my town. I was dressed (not counting the backpack and shoes) for pennies because all things with today's entry comes from second hand. I always delight me girls who at lookbook and other websites are dressed entirely in second hand and I am delighted that, and I managed to create this styling! Have a nice long weekend sweetheart!

11 komentarzy:

 1. Świetny sweter, prawdziwa lumpeksowa perełka! Ja uwielbiam ciucholandy :-))) A Twoja fryzurka bardzo mi się podoba :-)))

  OdpowiedzUsuń
 2. genialna stylóweczka :O)
  też mam taki sweterek i też z sh :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyglądasz, cała stylizacja jest świetna :) A poza tym niesamowicie wyglądasz w tak upiętych włosach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super zestaw, prosty i stylowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako kto pracujesz? Jak udało Ci się zdobyć pracę? Sama chciałabym zdobyć pracę i nie wiem jak się za to zabrać, bo - niestety - 18 kończę dopiero w listopadzie. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pracuję głównie jako hostessa. Książeczkę sanepidu wyrobiłam i zaczynałam pracując na różnych sklepowych promocjach a teraz bardzo różnie. Czasem stoję nadal w sklepach, czasem na jakiś imprezach okolicznościowych i wydarzeniach kulturalnych.

   Usuń
 6. jaka piękna.. masz świetną urodę.. i'm in love! <3


  http://marta-rymsza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń