2014/05/22

too hot to think
dress / bag Zara / cardigan Orsay / shoes Parfois

Moje zamiłowanie do bieliźnianego trendu wyraziłam w lutowym wpisie LINK. Teraz skusiłam się na zakup na wyprzedażach w Zarze kolejnej sukienki wpisującej się w tą modę. Dwuczęściowa, przylegająca do ciała składa się z koronkowego, delikatnego topu na ramiączkach i ciężkiej spódnicy w kratę z motywem kwiatów. Szczerzę mówiąc ten dól bardzo kojarzy mi się z barokową kolekcją Dolce&Gabbana co przykuło moją uwagę na sklepowych wieszakach. Przy takiej "skomplikowanej" sukience boję się przesady i kiczu dlatego połączyłam ją z stonowanymi dodatkami, obcasami i klasycznym kardiganem. Co o tym myślicie?

My passion for linen trend I expressed in the February entry LINK. Now tempted to buy on clearance sales at Zara dresses . Two-piece, fitting to the body consists of lace, delicate masthead on the straps and heavy plaid skirt with a floral motif. Honestly this down very reminds me of the Baroque collection of Dolce & Gabbana what caught my attention on store racks. With such a "complicated" dress I'm afraid to exaggeration and kitsch so I combined it with subdued accessories, heels and a classic cardigan. What do you think?

14 komentarzy:

 1. Nie potrafię zrozumieć czemu stoisz jak pokraka albo osoba niepełnosprawna ruchowo zamiast pokazać swoją kobiecość, ale cóż... każdy prezentuje się jak może :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna sukienka, ma genialną górę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygladasz jak wiesniara w tej spodniczce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej :D
  Świetny wpis - cudowna stylizacja.
  Zapraszam do siebie ;)

  http://kromol.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Tytuł notki - rzeczywiście jest za gorąco by myśleć... Nie jestem przekonana do bluzek a la bielizna, pewnie dlatego, że nie jestem na tyle śmiała :P

  OdpowiedzUsuń