2014/05/04

old grey friend

 

 


 photos by Agnieszka Wosz 
edit by me 
t-shirt / coat second hand / pants H&M / bag / shoes Parfois

Jestem osobą, która uwielbia minimalizm, prostotę i rzeczy uniwersalne dlatego na moim blogu w przeróżnych wpisach nie raz powtarzają się niektóre części mojej garderoby. Bardzo klasyczne i ponadczasowe rzeczy łączę z tymi, które pełnią podobną funkcję bądź też mają swoje przysłowiowe " 5 minut ". Czasem stara bluzka czy sto razy ubrana kurtka w połączeniu z czymś innym daje efekt natychmiastowego liftingu garderoby. Płaszcz z dzisiejszego wpisu na blogu był wiele razy pokazywany w wielu wariacjach ale to w otoczce beżowych ubrań wygląda moimi zdaniem dość wiosennie i świeżo. A co wy o tym myślicie? 

I am a person who loves minimalism, simplicity and universal things because on my blog in a variety of entries are repeated more than once, some part of my wardrobe. Very classic and timeless thing I join with those that perform a similar function or have their proverbial "five minutes". Sometimes an old blouse or a hundred times wearing a jacket in combination with something else gives the effect of an immediate lifting of clothing. Coat of today's blog entry was shown many times in many variations but wrapped up in a beige clothes looks my opinion, quite wiosennie and fresh. And what do you think about that?

15 komentarzy:

 1. zazdroszczę Ci tego płaszczyka :)
  świetny zestaw !

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie wyglądasz :)

  http://madziowyswiat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie wyglądasz, sweter jest rewelacyjny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądasz przepięknie! Ten płaszcz jest wspaniały! :) torebka też dosyć oryginalna - wyróżnia się.
  Nie podoba mi się tylko to rozmazanie zdjęcia po bokach ;D wiem, że to ma jakąś profesjonalną nazwę, ale nie przypomnę sobie teraz ;D w każdym razem nie rozmazuj ich tak!

  OdpowiedzUsuń
 5. Beautiful look! I love the leopard print on your bag! :)

  xx, Eleonora

  *eleonorasblog*

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczny płaszczyk, uwielbiam takie oversizy!

  W wolnej chwili zapraszam na post:
  http://alanja.blogspot.com/2014/05/lovelyshoesnet.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Zastanawia mnie dlaczego tak rzadko patrzysz w obiektyw. Masz na prawdę piękne oczy. Podobają mi się twoje stylizacje lecz są ciągle w podobnych barwach. Nie widziałam mocnego różu czy efektownej żółci ; / a posty coraz bardziej są mdłe, co nie znaczy że gorsze. Nie, nie. nadal bedę przeglądać bloga lecz uważam że przydała by się jakaś mała hmmm nutka ożywienia. Rozumiem, że na co dzień jesteś spokojną osobą, lecz stulizacje nie mogą być aż tak spokojne. ale moze to tylko moje zdanie ; ) pozdrawiam. CZYTELNICZKA

  OdpowiedzUsuń