2014/05/29

I got it!

 


To jest spełnienie moich materialnych marzeń! Zawsze myślałam o tej torebce jak o najpiękniejszym i najbardziej ponadczasowym kobiecym dodatku i dopełnieniu każdego stroju. Jest perfekcyjna i historia, która towarzyszy temu modelowi i Coco Chanel sprawia, ze w moich oczach jest jeszcze atrakcyjniejsza. Została kupiona przez internet jednak posiadam kartę autentyczności i dowód zakupu co sprawiło, że kamień spadł mi z serca. Nigdy nie wiadomo kupując w internecie czy to autentyk. Jest to moja pierwsza torebka szanowanego domu mody model medium chanel flap bag. Jednak nie od dziś wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia!

It is the fulfillment of my material dreams! I always thought of the purse as of the most beautiful and timeless women of the additive and the completion of any outfit. It is perfect and the story that accompanies this model and Coco Chanel makes  is even more attractive. It was bought by the internet but I have a card of authenticity and proof of purchase which meant that the stone fell from my heart. You never know when buying on the internet whether it is original. This is my first handbag respected fashion house model medium chanel flap bag. However, it is widely known that the appetite grows with eating!

22 komentarze:

 1. ile za nią dałaś? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dostałam w prezencie dokładnej ceny nie znam:)

   Usuń
  2. W każdym razie - wygląda na podróbę. Oryginalne Chanel kosztują minimum kilka tysięcy :)

   Usuń
  3. Aha wygląda na podróbę bo taka kosztuje kilka tysięcy ? -,- Musisz się pogodzić z tym, że niektórzy wywodzą się z bogatszych rodzin niż Ty i niektórych stać na to by kupić komuś taką torebkę. A tak dokładnych podróbek nie ma ;) Pozdrowienia Polaczku Cebulaczku ;)

   Usuń
  4. Polaczkiem Cebulaczkiem jest prędzej osoba, która chwali się kartą autentyczności tylko po to, żeby czasem nie wyjść na biedniejszą, a po domu pewnie śmiga w klapkach Kubota i skarpetach bo taka jest jej przynależność. Ty też musisz być w pewnym sensie polaczkiem cebulaczkiem skoro potrafisz komuś ubliżać od biedniejszych biorąc pod uwage jego rodzine. To tak nawiązując do tej dyskusji powyżej. Nie pozdrawiam :)

   Usuń
  5. Haha polecam maść na ból dupy ;) zapewne zakompleksiona dziewczynko. Też bez pozdrowień marginesie ;)

   Usuń
  6. "oryginalna" torebka nie sprawi, że będziesz miała więcej przyjaciół :). Chwaląc się kartą autentyczności sprawiasz wrażenie bardzo pustej osoby, która nie ma wyboru i musi nadrabiać kupując takie podróby i oszukując ludzi ich oryginalnością, no cóż wyglądem to ty nie grzeszysz, także współczuję :)

   Usuń
  7. Skoro zarzucasz mi nie oryginalność torebki to proszę potwierdź to konkretnymi argumentami ponieważ takie bezpodstawne oskarżanie są bardzo dziecinne. Nie chwalę się karą autentyczności, nie obfotografowałam jej z każdej strony i nie wstawiłam na bloga tylko zapewniam, że nie jestem w posiadaniu fałszywej torebki. Bardzo dziwi mnie to, że zarzucasz mi, że jestem pustą osobą żeby zaraz napisać jak to mi współczujesz bo nie jestem urodziwa..

   Usuń
  8. proponuje zobaczyć ten filmik (https://www.youtube.com/watch?v=9Vp8LXXMZwQ) jak dalej nie wierzysz :) taka z ciebie blogerka modowa, że ja pierdole XD

   Usuń
  9. hahahah, boże. jaka żenua. wstyd.

   Usuń
  10. "nieoryginalność" piszemy razem moja droga :)))

   Usuń
 2. Śliczna- tylko tyle mogę powiedzieć!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzenie :)
  Cudowna jest.

  http://madeleinefashiondiary.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. od kogo takie prezenty? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ideał, gratuluję i zazdroszczę ;P

  OdpowiedzUsuń
 6. I've recently discovered your blog and I really like it! I'm following you now :-)
  Hope you'll like mine too!

  XO,
  Taria-ann
  www.frunettte.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam klasykę w takim wydaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. świetny zestaw i piękna torebka:)

  OdpowiedzUsuń
 9. widać, że to podróba na kilometr. jeżeli nie stać cię na oryginał to błagam, nie kupuj podróbki, bo to żałosne. wstyd jak na blogerkę modową :)

  OdpowiedzUsuń
 10. ojej Kochana podrobka jak nic... ktos Cie mocno oszukal sprzedajac Ci ta torebke... kiedys mialam w posiadaniu takiej "originalnej chanel" z karta autentycznosci i takie tam i powiem Ci ze chiniole w dzisiejszych czasach podrobia wszytsko nawet karte autentycznosci... jesli nie kupowalas jej w butiku chanel to male prawdopodobienstwo ze dostaniesz ja w necie za mniejsze pieniadze niz klika doooobrych tysiecy zlotych. a szkoda noisc podrobke :(

  OdpowiedzUsuń