2014/03/30

Glitter: blogger's day

 Sobotnie popołudnie spędziłam na spotkaniu blogerek w salonie Glitter w Silesii City Center. Została zaprezentowana zaproszonemu gronu internautek nowa linia przyborów do czesania i pomysły na upięcia tej marki. Spotkałam wiele interesujących młodych osób i dowiedziałam się paru ciekawostek o włosach. Na koniec spotkania otrzymałam upominki w formie przyborów do włosów i kosmetyków. Mam nadzieję, że ta krótka fotorelacja oddaje urok tego wydarzenia :)

I spent Saturday afternoon at a meeting of bloggers in the living room Glitter in the Silesia City Center. Was presented to invited audience of internet users, the new line of gear for combing and spinning ideas for the brand. I met a lot of interesting young people and learned some interesting facts about hair. At the end of the meeting I received gifts in the form of supplies to hair and cosmetics. I hope that this brief footage captures the charm of the event :)

6 komentarzy:

  1. popatrzyłam na poprzednie 2 posty (wybacz, że tak się skupiłam na nich) no i muszę napisać: jaka śliczna delikatna uroda! :) pozdrowienia!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo milo bylo Cie poznac :) Jakbys nie wiedziala kto pisze to moje plecy sa na 3 zdjeciu calkiem z prawej :D Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń