2014/02/05

forever late


Człowiekowi nigdy nie wystarczy 5h snu, a doba nigdy nie będzie miała więcej niż 24h a ja chyba muszę mocno popracować nad organizacją swojego dnia. Teraz po czasie błogiego lenistwa i cudownych chwil ferii bardzo trudno jest mi się skupić na szkolnej nauce i obowiązkach. Rozleniwiłam się, ot co; spanie do późna, parogodzinne czytanie książek, wieczorne oglądanie filmów, spotykanie się z bliskimi, odwiedzanie ulubionych miejsc w centrum miasta i robienie na co ma się tylko ochotę przez dwa tygodnie doprowadziło do tego, że czuję się dziwnie we własnej skórze od trzech dni. Naprawdę lubię się uczyć ale poza tym lubię też robić tysiące innych rzeczy, a dodatkowo jak jestem do czegoś zmuszona to przestaje mnie to cieszyć. Dziś pomiędzy nauką historii a hiszpańskiego udało mi się zrobić kilka zdjęć. Miałam na sobie luźny wygodny o ryżowym splocie sweterek i czarne żakardowe spodnie. Na górę nałożyłam przecudny w dotyku kożuszek, który idealnie sprawdza się na teraźniejszą pogodę. Wygodnie, ciepło i bezpretensjonalnie to moje klasyczne wydanie na dzień w szkole. 

Man will never be enough 5h sleep, and day will never long and have more than 24h and I think I have much to work on the organization of my day . Now, after a time of blissful laziness and wonderful moments of vacation it is very difficult for me to concentrate on school science and obligations. That's what I doing;  sleeping late , parogodzinne reading books, watching movies evening , meeting up with loved ones , visiting favorite places in the city center and doing what he only wanted two weeks led to the fact that I feel weird in my own skin from three days. I really like to learn but apart from that I also like to do a thousand other things, and also as I am forced to do something that stops me to enjoy. Today, between science history and Spanish managed to take some pictures . I was wearing loose comfortable sweater and black jacquard  trousers . On this I wear amazing in touch sheepskin , which is ideal for this weather. Comfortable , warm and unpretentious classic edition is my day at school.


jacket Second Hand/ Zara, sweater F&F, pants C&A, shoes, earrings H&M, purse Manzanna

16 komentarzy:

 1. Jak dla mnie to ty w ogóle nie masz stylu. Zarzucisz na siebie babciny sweterek, spodnie i tyle. Jesteś kobietą, a nie babcią ! Pokaż wreszcie swoje ciało, swoją figurę, a nie ukrywasz wszystko pod wełnianym sweterkiem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak... w zimę ubierz sobie spódnicę mini i koszulkę z dużym dekoltem;) Nie słuchaj takich anonimowych typków... Przyjdzie lato to pewnie zostaną podkreślone Twoje kobiece kształty;)
   BTW ładna kurtka, ale jak dla mnie troszkę za krótka;)

   Usuń
  2. Niestety zdąrzyliśmy już zauważyć, że nawet w lato nie potrafi pokazać swojej pięknej figury:)
   A z resztą kto powiedział, że musi od razu zakładać mini i pokazywać piersi? Chodzi po prostu o bardziej dopasowne ubrania, nawet w zimę da się to osiągnąć :)

   Usuń
 2. a Ty może w końcu mądralo się ujawnij, jak taki hejter, ciekawa jestem czy w oczy tez tak umiesz pieprzyć takie głupoty, powtarzając jak Ci się nie podoba to tutaj nie wchodz! proste i logicznę:P

  OdpowiedzUsuń
 3. super wyglądasz:) piękny kożuszek!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Awesome outfit and cool pics
  Super cool!! Nice blog

  http://heyhadrien.blogspot.com/2014/02/weekend-pics.html

  OdpowiedzUsuń
 5. My favorite is the jacket in the outfit, but I love how the pattern on the pants were a cute touch (:
  ~Makaela at www.makaelassuitcase.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajnie :) lubię takie zestawy,prosto,ciepło i wygodnie :) Nie przejmuj się wrednymi anonimami,pełno takich w sieci (niestety)
  Zapraszam Cię do mnie , wracam po bardzo długiej przerwie i potrzebuję motywacji :)

  http://biszkopcik86.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo fajne leginsy i ciekawe zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Boze jestes taka beznadziejna.....

  OdpowiedzUsuń
 9. bardzo fajnie wyglądasz. :)

  OdpowiedzUsuń