2014/01/20

tell me: what do you think about my hair?

Proszę powiedzcie mi co myślicie o moich włosach! Nadszedł ten czas kiedy bardzo chce coś zmienić w swojej fryzurze, tylko nie chcę później tego żałować! Znudziły mi się już trochę moje niesforne kosmyki i potrzebuję małego odświeżenia. Myślę bardzo intensywnie o pofarbowaniu włosów na troszkę ciemniejszy i cieplejszy odcień blondu coś tego typu LINK , jednak nie wiem czy z początku po takiej zmianie będę się dobrze czuła i czy będę uszczęśliwiona maszerowaniem regularnie do fryzjera by pokrywać odrosty. Jednak tak bardzo mnie to kusi! Proszę doradźcie mi i koniecznie napiszcie o swoich eksperymentach z włosami!

Please tell me; what do you think about my hair? This is time when I decided change my hairstyle  but I don't regret my decision in future! I'm little bored my actual hairstyle and I need to a little refresh. I think about dyed hair a little darker and warmer shade of blonde something of this kind LINK, but I do not know if from the beginning after such a change, I feel good and that I will happily march to the hairdresser regularly to cover the roots. However, I was so tempted! Please tell me and make sure to write about their experiments with hair!

7 komentarzy:

 1. Piękny kolorek! Jestem na tak!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ściąć zniszczone końcówki, zadbać o nawilżenie i odzywienie, koloru bym nie ruszała, bo bardzo ładny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolor bardzo fajny, zapewne będzie Ci pasował:) Czekamy na zdjęcia;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ładnie tak naturalnie i swiezo to wyglada:)

  OdpowiedzUsuń
 5. hahahahahahahahahhaha masz ryj jak zakalec i nie jestem zakopleksioną nastolatką która gada z anonima.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z pewnością nie jesteś zakompleksioną nastolatką. Jesteś raczej dziewczyną, która ocenia innych i żyje w internecie. W dodatku nie potrafisz napisać jednego, niesamowicie prostego zdania bez literówki. Już nawet nie wspominam o prostocie Twojego języka. Musisz się bardzo nie szanować skoro piszesz w taki sposób.

   Usuń