2014/01/27

black and gray in the snowTrend na wszechobecne golfy na tak mroźną zimę wydaje mi się praktyczny i wygodny co z słowem moda nie zawsze się kojarzy. Od jakiegoś czasu rozglądałam się za jednym uniwersalnym, najlepiej kaszmirowym golfem w dobrej cenie. Chciałam kupić jeden na próbę czy będę w nim chodzić i dobrze się czuć ponieważ ostatnio kiedy miałam na sobie golf miałam jakieś 7 lat. Mimo wielu protestów mojego chłopaka przeciwko tym mało kobiecym fasonom swetrów zdecydowałam się kupić jeden pod jego nieobecność. Szary, wełniany, gruby, luźny o prostym, uniwersalnym kroju. Jak tylko go wczoraj na siebie założyłam i poczułam delikatny materiał otulający moje ciało od samej szyi było mi o wiele cieplej. Niestety mojego ukochanego dalej nie przekonałam. Jednak ja to ja i zapewne przy następnej okazji nabędę jeszcze jakiś tego typu sweter na zimowe chłody. Wiem, że nigdy nie będę miała ładnych włosów, a nowy sweter zawsze pobrudzę ale wiem też, że jak noszenie jakiegoś ubrania sprawia mi przyjemność to mimo niepochlebnych recenzji na jego temat będę je nosić. A wy też nie przepadacie za tym trendem, czy wręcz przeciwnie? Miłego tygodnia!

The trend on turtlenecks for cold winter so it seems practical and comfortable at the word is not always associated with fashion. For some time, I looked around for a universal , best cashmere turtleneck at a good price. I wanted to buy one to try if I walk in it and feel good because recently when I wear turtlenecks I was about 7 years. Despite many protests my boyfriend of my not women's sweaters style I decided to buy one in his absence. Grey wool, thick, loose with a simple, versatile cut. As soon as  I were it yesterday for myself and felt fine material enveloping my body from the same neck I was much warmer. Unfortunately, my beloved still not convinced. But I's me, and probably at the next opportunity will acquire for some of this type of sweater for winter chills. I know that I'll never have nice hair, and a new sweater I always get dirty but I also know that like wearing some clothes I enjoy it despite the unflattering reviews about it I'll wear them. And you do you like this trend, or the opposite? 
Have a nice week! sweater C&A , coat Tally Weijl, pants H&M, headband Glitter, gloves, handbag Zara

13 komentarzy:

 1. Wyglądasz rewelacyjnie! Pięknie Ci w tej opasce;)

  OdpowiedzUsuń
 2. wyglądasz ślicznie w tym czarno-szarym zestawie, golfy to w zasadzie nie moja bajka, ale zimą sprawdzają się super, a Ty wyglądasz w nim świetnie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie wyglądasz;)
  ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
  http://emyniaaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Awesome pics
  Just loved
  :D

  http://heyhadrien.blogspot.com/2014/01/saturday-night.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Awesome pics
  Just loved
  :D

  http://heyhadrien.blogspot.com/2014/01/saturday-night.html

  OdpowiedzUsuń
 6. swietna stylizacja, a włosy masz baaardzo ładne ;))

  OdpowiedzUsuń
 7. So cute! Love your outfit! :)

  xx, Eleonora

  *eleonoras blog*

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak czytam komentarze... widać, że ktoś Cię bardzo nie lubi. Nie przejmuj się! Bardzo podobają mi się stylizacje :) jedne bardziej inne mniej, ale przynajmniej jesteś konsekwentna ;) Pozdrawiam serdecznie! Będę zaglądać ! :)

  OdpowiedzUsuń