2013/03/09

silesia fashion look

Pod koniec lutego dostałam zaproszenie od organizatorów na imprezę vip Silesia Fashion Look, która odbyła się wczoraj o godzinie 20. Nie mogłam sobie wyobrazić lepszego początku nowego miesiąca! Takiej imprezy jeszcze nie było na Śląsku! Silesia Fashion Look to największe wydarzenie modowe w regionie. Specjalnie na tą imprezę powstała ogromna szklana hala w której odbywały się pokazy. Program imprezy obfitował w wiele atrakcji, których nie mogłam przegapić. Imprezę Silesia Fashion Look zaczynała impreza vip 08 marca, a trwać będzie do 10 marca, dziś i jutro są pokazy otwarte, które też warto zobaczyć. Prowadzącymi są Oliwier Janiak i Kinga Rusin, a jutrzejszym projektantem wieczoru jest Łukasz Jemioł.
 
Wczoraj wieczorem miałam na sobie koronkową sukienkę, czarny trencz i czarne czółenka, a do tego dodałam miętowe dodatki w postaci torebki i naszyjnika marki Glitter.
 
Wczoraj poznałam pełno blogerek w tym prześliczną i sympatyczną Marzenę, zapraszam na jej bloga jest zdecydowanie wart uwagi (LINK).
 
Wieczór zaczął się odsłonięciem przez Korę i duet Paprocki&Brzozowski gwiazdy na pierwszym pietrze Silesi. był to zdecydowanie czas dla fotoreporterów. Następnie odbył się bankiet w Hanna Sushi i mimo tego, że było tam szalenie tłoczno to jedzenie jakie tam podawano było przepyszne, a ja od wczoraj jestem fanką sushi!
 
Był tzw. red carpet z gwiazdami i blogerami modowymi ale nie zrobiło to na mnie większego wrażenia. O godzinie 21 odbyły się pokazy mody, siedziałam w trzecim rzędzie tuż za Edytą Herbuś, naszą Miss Polski, Patrycją Kazadi, Kasią Cichopek, Maciejem Musiałem, Mają Sablewską. Natomiast po swojej prawej stronie widziałam siedzącego w pierwszym rzędzie Michała Szpaka i Paulle co uatrakcyjniło mi ten wieczór. Odbyły się pokazy najemców Silesi, Sophii Kuli, Agi Paul-Smolińskiej, Wioli Wołczyńskiej i na samym końcu Paprockiego&Brzozowskiego. Ja byłam zachwycona pokazem Sophi Kuli - po jej pokazie poczułam zbliżającą się wiosnę i dostałam dawkę inspiracji i bardzo pozytywnej energii!
 
Nie tylko na wybiegu można było zobaczyć kolekcję projektantów - specjalnie na te trzy dni został otwarty showroom przy ul. Katowickiej 3. Jeszcze jutro można w nim z bliska przyjrzeć się propozycjom wszystkich projektantów, a także spotkać się z nimi osobiście. Ja dziś miałam tą przyjemność by spotkać duet Paprocki&Brzozowski!
 
Mam nadzieję, że takich imprez będzie więcej na śląsku. Bardzo mi się podobało, a ten wieczór na pewno zostanie w mojej pamięci na bardzo długo. Tyle emocji, inspiracji, znanych osobistości i pozytywnych emocji nie sposób opisać! Mam nadzieję, że zdjęcia oddają to czego nie potrafiłam wam przedstawić :)

2 komentarze: