2013/01/01

outfits of 2012

Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim! Sylwestra spędziłam całkiem fajnie w gronie znajomych, dobra muzyka, przekąski i butelka Champaigne. Dla mnie sylwester to zawsze bardzo szczególna noc pełna nowych nadziei. Mam nadzieję, że każdy z was miał udanego sylwestra :)
 
Poza tym dziś mija pełny rok odkąd prowadzę bloga o modowej tematyce i dzielę się z wami moimi przemyśleniami. Nie chciałam zostać bloggerką żeby tylko dostawać darmowe rzeczy (o których z początku nie miałam pojęcia) i zdobyć popularność. Zrobiłam to bo czuje się dobrze, robiąc coś co kocham, mieszając własna kreatywność i modę. Denerwuje mnie gdy ludzie mówią "oh, masz to za darmo? Myślę, że też zacznę blogować". Zacząć pisać bloga tylko żeby dostawać za darmo rzeczy?? Jeśli każdy myślałby w ten sposób, cały blogowy świat byłby zrujnowany. Kiedy myślę o ostatniej dobrej rzeczy, którą przyniosło mi blogowanie, jest to nowy przyjaciel a nie nowy sweter.
 
I przejrzałam zeszłoroczne stroje i zdałam sobie sprawę jak wiele rzeczy wydarzyło się zaledwie w ciągu jednego roku. Wymyśliłam sobie, że zrobię post o tym by podsumować ten rok. To jest zbiór tylko kilku moich strojów z 2012.
 
Ulubione elementy modowe 2012 roku: wysokie obcasy, karmelowe lity, duże szale, burgund, militarna zieleń, kontrastowe materiały, diamentowa biżuteria, cekiny i prostota.
 
 


Który strój jest najlepszy ? ♥

3 komentarze:

  1. Zdecydowanie przedostatni. :) Pozdrawiam, i życzę mile zaskakującego Nowego Roku.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciężko wybrać jeden najlepszy. :D Ale takie, które najbardziej mi się podobają to: przedostatni i czwarty. ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. wszystkie zestawy są bardzo przyjemne ;;0

    OdpowiedzUsuń