2012/06/25

thank you!

Chodzę do fryzjera zbyt rzadko. I za każdym razem boję się cięcia, że będzie za krótko lub efekt będzie nie taki jak planowałam. Należę do tych szczęściarzy co mają kogoś w rodzinie z własnym salonem fryzjerskim i od dziecka tam chodzę. Dziś rano byłam przekonana, że zrobię sobie ombre hair i troszkę przytnę. Jednak fryzjerka powiedziała mi, że to zabieg nie na moje włosy. Trochę je podcięła i wyrównała. Na koniec zrobiła mi delikatnie kręcone końcówki. Efektem byłam zachwycona, niewiedzialam, że moje cienkie i łamliwe włosy da się tak zakręcić! Teraz moje włosy wyglądają zdrowo i postanowiłam sobie, że przynajmniej raz w miesiącu będę je centymetr podcinać.
Poza tym jestem przeszczęśliwa bo dostałam wspaniały aparat Canon! Rozpracowywałam go całą noc i robiłam zdjęcia całemu pokojowi by poznać jego wszystkie opcje. Na nowo czuję zapał do blogowania i do robienia zdjęć z większym entuzjazmem!


Mam urządzony mały ogródek na moim pokładzie okna .. Uwielbiam lato, gdy mogę mieć otwarte okno i czuć zapach świeżych kwiatów !


W miniony czwartek pod koniec dnia miałam ponad 1 250 odsłon na blogu! W ciągu jednego dnia miałam tyle wejść co za cały styczeń. Bardzo wam dziękuje !

2 komentarze:

 1. to fajnie :)) super aparat :)

  magdalenstyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ooo, fajnie że masz aparat tylko proszę - jak go dostałaś to nie mów cały czas że fascynuje Cię fotografia, będziesz fotografem itp :P Taka moda niestety, a to takie żałosne :P :P
  Ja swoim też sie dłuuuuugoooooo bawiłam i mimo ze nie jest to jest super aparacik to mi wystarcza.
  Nomivida.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń