2012/04/10

presents

Jedne z najlepszych prezentów dostaje na Wielkanoc. Myslę, że moge pokazać co mam jeszcze owinięte w papier prezentowy.Zawsze cieszy mnie każdy prezent bo liczy się pamieć ale w tym roku moje prezenty był naprawde ładne i przydatne! :)

 

Z początku było dla mnie zgadką co to jest, a później jak to poskładać. Jestem dumna z siebie, że poradziłam sobie bez męskiej pomocy! Na instrukcji pisało, że może to pełnić rolę stajoaka na zdjęcia, pocztówki, notaki. Mi jak narazie służy jako stojak "przypominacz". Od jakiegoś czasu chciałam sobie kupić korkową tablice by mieć gdzie dawać ważne zapiski ale ten prezent orginalnie zastąpi klasyczną tablice:)Książka, czekolada, klasyk! Już zaczełam tę książke - ona jest z serii tych do których się wraca Paulo Coelho "Miłość" - mysli zebrane, wydaje się dość dobra :)
Bizuteria z motywem sowy-mój must have tego sezonu, spódniczka h&m w cętki i koronkowa sukienka. Słodkości, moja ulubiona mieszanka z cukierków i balsam do ciała avon naturals z śliwką i wanillią. Kosmetyków i słodyczy nigdy dość! Zwłaszcza w świeta.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz