2012/03/07

superman

Na jednym z portalów internetowych wyczytałam,że Karl Lagerfeld jast jak supermen :) jest bardzo utalentowanym projektantem ale żeby tak go nazywać? Nie długa chwila zadstanowienia i tak to trafne określenie, jego liczne projekty dla Fendi,Hogan, Karl, Coca Cola light, reklama lodów Magnum, Volkswagen i można by tak było wymieniać w nieskończoność, a pozycja projektata w domu mody Chanel jest do pozadroszczenia. Ostatnio odbył się pokaz Chanel na jesień/zimę 2012, dominowały na nim wielkie kryształy i nie mam na myśli dekoracje :) Sala w Grand Palais, w której znajdował się wybieg, upodobniona została do jaskini, która wypełniona była wyrastającymi z ziemi wielkimi czarnymi, fioletowymi i biało - szarymi kryształami.
http://www.youtube.com/watch?v=aKZuxOXgNYk jest bardzo dobra wersja video pokazu z youtuba :)  Można dostrzeć wiele przewienych tkanin, sylwetki w sportowym stylu, sukienki na spodnie i metaliczne odcienie. Buty są dość finezyjnie wycięte, dominują duże bransoletki z kryształkami i wisiorki. Mamy też futrzane kurtki oraz mnóstwo świecącego materiału, piór, lurexu i wykończeń z futra norek. Jak dla mnie ciekawie choć byłam w szoku trendu zakładania długich spódnic na bardzo dopasowane, czarne spodnie. Wrzucam jeszcze kilka zdjęć i uciekam do książek. Marzec jako miesiącem przed egzaminami musze spędzić jakoś pracowicie :)


 To 4 kreacje, które najbardziej mi się podobają. Przejrzałam około 45 zdjęć z pokazu i wybrałam dla mnie te najciekawsze, nie są w dużej rozdzielczości. Musze zadowolić się mniejszym formatem :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz