2012/02/26

marni at h&m

Wczoraj rozglądałam się po H&M w nadzieji, że znajde jakieś odpowiednie, jasne spodnie na wiosne. I znalazłam są jasne ale odpowiednie bardziej na lato :) Szerokie biało-żółte spodenki z daleka przypominające spódnice z podwyższonym stanem. Materiał jest lekki i zwiewny dlatego idealne będą na upały. Świetnie będą wyglądać z opaloną skórą. Oficjalnie z niecierpliwością czekam na lato :)


Wprawdzie polscy klienci nie mogę liczyć na wiosenne Versace dla H&M, ale już 8 marca pojawi się coś w lepszym guście - Marni! Ta kolekcja ma odzwierciedlać swobodny styl marki. Etniczne i geometryczne desenie będą miały intensywne kolory, ale nie będą krzykliwe. Można je nosić osobno, z ubraniami bazowymi albo razem, tworząc zaplanowane kontrasty. Fasony mają być bardzo kobiece i dość klasyczne a lookbooka z propozycjami można już oboejrzeć w internecie http://www.huffingtonpost.com/2012/02/20/marni-for-hm-lookbook_n_1288716.html :)


Pozatym już kiedyś poświęciłam jednego posta na opisaniu mody na kolor "Tangerine Tango" i w najnowszym magazynie H&M dojrzałam naprawde efektowne spodnie w tym kolorze! Jak widać ten żywy kolor przejmuje sieciówki :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz